Помогнете ми със съвети моля!!!

  • 846
  • 3
Здравейте мами,

Искам да попитам някоя от вас дали е имала моя проблем, а той е следния....
След като родих и започнах да си кърмя бебчето забелязах по гърдите си и около тях, че започнаха да се появяват повечко бенки..., но такива плоски и мънички светло кяфяви или с цвета на кожата ми. Отначало не се притесних, защото си помислих че са на хормонална основа някъкви промени. От преди доста време си имах една външна бенка на гърдата, която от носенето на сутиен порастна( колана на сутиена минаваше през нея), но лекарката ми каза чв е добре да я махна като спра да кърмя за да не я мисля. Но наскоро видях че наполовина е почерняла. Естествено се стреснах много, сигурно я бях закачила и веднага отидох в Окръжна болница при д-р Юлиан Пенев- естетичната лазертерапия(лекарката ми даде неговите координати като реша да я махам) и той като я видя каза да я махам...и преди да се усетя той вече я гореше с лазера. Прегледа и наоколо и каза че не било бенка а брадавица и че съм имала и други по гърдите... тези които забелязах и аз. Изгори от тях три-четири и каза 4е и другите трябва да се изгорят. Извика ме на контролен преглед заради голямата след 1,5 месеца да види дали цялата е паднала или е останало нещо. Вчера отидох и той пак ме разгледа и каза че всички тези наравности били брадавици и че трябвало да ги махна, пак ми изгори няколко, но мен ме достраша и го спрях...каза ми че били причинени от папилома или нещо такова и аз още повече се шашнах.....откъде съм ги прихванала, като преди това не съм имала такива неща. И сега незнам какво да правя.....опасни ли са? Да отида ли на дерматолог да ги разгледа първо или направо пак при него да ми ги изгори с лазер? Каза ми че може да заразя и бебчето ми, но аз не доумявам откъде съм ги хванала...и дали са изобщо брадавици? Страх ме е да не се изродят и незнам какво да правя! Помогнете ми със съвети моля!!!
Виж целия пост
# 1
При първата бременност ми излизаха "ходещи" брадавички  и след като спрях да кърмя - когато се нормализира хормоналната буря започнаха да изчезват.Сега пак имам доста излезли , но не ги правя нищо.Надявам се пак да изчезнат.Иначе ми излизат и прозрачни  и кафеви на цвят.Дано и при теб да е така.
Виж целия пост
# 2
Jenia_Violeta, а при теб по гърдите ли ти излизат като при мен? и какво означава ходещи брадавички? Благодаря ти предварително!
Виж целия пост
# 3
Хъм Thinkingи аз имам някакви такива образувания, като плоски брадавички, прозрачни в областта около зърната и по корема, досега не съм им обръщала внимание, защото по принцип имам доста бенки и съм склонна към такива кожни образувания. Защо не потърсиш още едно мнение?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия