Каката от няколко седмици се държи много странно. По принцип е много добро и разбрано дете, будно, но спокойно. От около две седмици стана много различна - започна да се държи лошо, да се инати, да ме избягва и да демонстрира предпочитания към някой друг-или баща и или леля и , или към някой друг.Ако се занимавам САМО с нея се вкпочва в мен и не иска никой друг.Започна отново да плаче когато отива на градина. Днес ме извикаха да ми кажат ,че отказва да се  храни. Иначе спрямо бебето е много добра обича го, радва му се, но като че ли е насочила агресията си към мен, обвинява мен, а не него.МИсля да се консултирам и с психолог, но ще се радвам и вие да ми кажете какво мислите. Ангажирам я доколкото е възможно в отглеждането на бебето, когато я взема от градина изобщо не се занимавам с него(той е много спокоен, не плаче , кротува си), говоря и , но... Притеснявам се ,че подтиска нещата в себе си, никога не е казала нещо, което да подскаже причината за поведението и.Иначе говори много - може да изкаже всичко , което поиска, говори като възрастен.Чудя се дали да я спра от градина, така или иначе остава още малко до края на учебната година, а до есента мисля ,че нещата ще са се пооталожили.КАкво ще ме посъветвате?
Виж целия пост