Интересуваме всичко за алергии, причинени от домашни любимци

  • 751
  • 3
Здравейте на всички. От няколко часа преглеждам форума, но не открих това, което ме интересува. Простете, ако повтарям темата, но дали можете да ме насочите към информация за алергии, причинени от домашни любимци.
Става въпрос по-конкретно за следното. Имам куче. Това че е редовно ваксинирано, обезпаразитявано, къпано, ресано и прочие мисля, че дори няма нужда да споменавам. Винаги прибирам и произведенията, където и да ги направи по време на разходка. Има дама от съседния блок, която определено има нещо против кучето ми или мен конкретно ми е трудно да определя. Детето й било алергично. Да допълня, че около блоковете живеят над 20 улични котки и поне дузина пумияра. Тях никой не обезпаразитява и следи за здравето им, те си спят и ачкат наоколо, но те не са проблем за дамата, а моето куче. Има и много други стопани на кучета в квартала, но те дори и не почистват след себе си. Искам да науча всичко за алергиите, които могат да се причинят.
Благодаря ви предварително.
Виж целия пост
# 1
Добре де, какво значение има въпросната дама от съседния блок? Нито ти живее в къщата, нито може да ти диктува живота  Simple Smile
Ти имаш алергия? Или семейството ти?

Все пак, ето ти адреса на Клуб Алергии: http://clubs.dir.bg/postlist.php?Board=alergii
Виж целия пост
# 2
тази дама е много интересна,как точно разбра,че е алергична към твоето куче,
егати хората Shocked
Виж целия пост
# 3
Абе оставям настрана въпроса с отношението на самата дама. Но исках да се образовам колкото мога, за да съм сигурна, че параноята й е основателна. Майка е все пак - де да знам и аз каква ще бъда като си пръкна потомство. Благодаря за адреса - веднага влизам да чета и там.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия