Tefal Ingenio- от къде

  • 1 033
  • 10
Искам да си купя такъв тиган, т.е не комплекта, а само един. Преди имаше промоция в Била и ги продаваха на части. Някой да е виждал скоро от тях, на части.
Виж целия пост
# 1
Оф и аз търся касеролата малката и все не мога да намеря Sad
Виж целия пост
# 2
В сайта на Бон Апети се предлага целия комплект за около 140 лв мисля. Има телефони за поръчка. Пращат ги по куриер.  chef
Виж целия пост
# 3
Да, де ама не искам целия. Иначе видях сайта- 145 лв.
 Алабаланица и аз искам касеролата, ако така се казва това, дето е между тенджера и тиган. Ако има някой, който иска два тигана, мога да взема двете касероли и да разделим комплекта. Подялбата обаче може да стане между най-много две мами, защото дръжките в комплекта са само две. Ето го :

Виж целия пост
# 4
Преди ги имаше в Метро, но не съм ходила от поне 6 месеца и не знам в момента дали има.
Виж целия пост
# 5
В Метро ги има със сигурност,ходих преди седмица!
Виж целия пост
# 6
Да, де ама не искам целия. Иначе видях сайта- 145 лв.
 Алабаланица и аз искам касеролата, ако така се казва това, дето е между тенджера и тиган. Ако има някой, който иска два тигана, мога да взема двете касероли и да разделим комплекта. Подялбата обаче може да стане между най-много две мами, защото дръжките в комплекта са само две. Ето го :



Ех, айде и аз се нареждам ако на някой му трябват тиганите

аз взимам касеролите също, абе много Убавини тия бре, и как само не заемат място в шкафа, бравос на Тефал!
Виж целия пост
# 7
В Била.
Виж целия пост
# 8
В Бонжур съм виждала, но беше доста отдавна.
Виж целия пост
# 9
Я, чудничък комплект. С кеф бих си го купила за новата кухня Simple Smile Само може ли някой от вас, които го имате, да ми провери пише ли на съдовете стават ли за миялна?
Виж целия пост
# 10
В Метро ги има със сигурност,ходих преди седмица!
Да, ама само комплект ги продават- аз искам на части  chef
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия