Шокирана съм

  • 4 080
  • 78
 Шокирана съм,момичета,че и това е възможно в България. Потърсих кой е този Делян Пеевски,спряган в скандала с Р.Овч. И вижте на какво се нтъкнах.
       

Делян Пеевски

Заместник-министър на държавната политика при бедствия и аварии

Роден - гр. София, 27.07.1980 г.

Образование:

    * 1987 – 1998 г., 119 СОУ "Михаил Арнаудов" – гр. София.
    * 1998 – 2003 г. Югозападен университет "Неофит Рилски", гр. Благоевград - образователно - квалификационна степен "магистър", специалност "Право". 01.2005 г. – Докторант по административно право и административен процес.

Служебна кариера:

    * 05.2005 г. - Следовател в Столична Следствена Служба – Стопански отдел,
    * 01.2005 – 05.2005 г. - Адвокат при Софийска адвокатска колегия,
    * 01.2004 – 01.2005 г. - Адвокат при Благоевградска адвокатска колегия,
    * 07.2003 – 01.2004 г. - Юрисконсулт – "Ти Ви Глобус" ЕООД,
    * 11.2001 – 02.2003 г. - Председател на Управителния съвет на "Пристанище Варна" ЕАД,
    * 07.2001 – 07.2003 г. - Парламентарен секретар на Министерство на транспорта и съобщенията,

Чужди езици: ползва английски.

   Най-моного от всичко се вбесих на това,че ПОЛЗВА английски! Вие си се тормозете и натискайте децата да учат езици!
Виж целия пост
# 1
 newsm78 ужасссссс!!!!!
Виж целия пост
# 2
те всички са такива. висшите кадри на изпълнителната власт в България от времето на ндсв. пикльовци и пикли, които нямат опит, нищо не разбират, никога не са работили, но за сметка на това имат самочувствие, че всичко от тях зависи.  Sick
Виж целия пост
# 3
Ами, нечие синче е малкия Делянчо Mr. Green
Виж целия пост
# 4
  И още нещо:
   http://www.capital.bg/show.php?storyid=335044
Виж целия пост
# 5
тТи е почти колко мен на години и е станал зам. министър. Вече и от детската градина ще ги взимат
Виж целия пост
# 6
Е, стига, де, а колко от нас ползват
български. Ползват го по най-долен начин.
Виж целия пост
# 7
Е, аз не разбрах, кое му е шокиращото.
Не, че го знам въпросния г-н.
Ами гради кариера човека, вредил се, аз като работя вече 7-а година на едно място няма и да стана министър  Mr. Green...
Виж целия пост
# 8
Милата съни или е журналист, или е конкурент или му е бивше гадже на Пеевски.  Simple Smile
Виж целия пост
# 9
и кое е точно шокиращото?
че само ползва английски?
или, че е млад... и откога младостта е порок?
Виж целия пост
# 10
Добре де, ама все пак не е министър на външните работи, де.
А и от тая справка не може да се разбере умен ли е, глупав ли е, какъв човек е.
Вярно, малко мъничък ми се вижда, наистина, ама ще ви кажа следното: едно време войниците ми се виждаха едни такива много възрастни чичковци. После все повече заприличваха на готини гаджета, после си казвах: млади са! А сега си казвам: ей, добре че отмениха казармата, ами че те на 18 са си дечица все още  Laughing
Та, мисълта ми е, възръстта е нещо относително. Щом на 18 могат да те призоват да защитаваш родината си, защо на 27 да не можеш да станеш заместник министър...
ПП. Всичко това го приказвам чисто теоретично.
Виж целия пост
# 11
извинете - обаче... за да стане човек зам-министър - и да си върши работата както трябва - следва да има значителен професионален опит.
иначе се създава впечатление, че не е сложен там, за да работи.
Виж целия пост
# 12
професионален опит да бъде зам.министър може да има само, ако преди това е бил такъв...
не се получава някак
добре де, както толкова трябва да знае и умее един зам.министър?
никой не знае
Виж целия пост
# 13
Искам само да отбележа,че се ползва нож и вилица.
Виж целия пост
# 14
Искам само да отбележа,че се ползва нож и вилица.

Човекът може, надявам се, да ползва и нож, и вилица.
Щом и език може да ползва, гладен няма да остане.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия