ПМС

  • 832
  • 4
Появата на ПМС с коя фаза на цикъла се свързва?
Болките в гърдите след овулацията ли се появявят?

Този месец правим първи опит на бебе и още не мога да тълкувам знаците ан тялото. Преди седмица, дори две преди мендтруация ме боляха ужасно гърдите, а този месец няма и помен от това, чудя се как да го тълкувам.
Виж целия пост
# 1
http://old.zachatie.org/modules.php?name=Sections&op=viewart … cle&artid=168
Виж целия пост
# 2
Появата на ПМС се свързва с лутеалната фаза на цикъла т.е. фазата след овулация, затова и така се казва -> ПредМенструален Синдром.
Болки в гърдите можеш да имаш и по време на овулацията, както и през лутеалната фаза. Прзинаците за бременност и ПМС много си приличат, не се вглеждай толкова в тялото си Wink
Успех!
Виж целия пост
# 3
Съгласна съм с Жабче, не се вглеждай толкова в знаците на тялото си, понякога те са измамни, понеже са много идентични с ПМС. Моя греша през последните месеци беше, постоянното вглеждане в това, психясваш след няколко месеца. Пожелавам ти да не чакаш толкова, а скоро да имаш хубава и нормална бременност.
Успех.
Виж целия пост
# 4
Момичетата вече са написали достатъчно, аz само да добавя zа болките в гърдите. Не е zадължително да ги има всеки месец и това че ги няма не е непременно приzнак zа бременност. И при мен ту ги има, ту ги няма, понякога са по слаби, друг път не мога да ги докосна от болка. Абе хормони...  #Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия