Ядосвам се,казвам лоши думи и после съжалявам.

  • 2 884
  • 45
Тези дни съм нещо много нервна,таткото вкарва допълнително напрежение защото бяга от отговорности и особено Калоян като се събуди нощем полудявам #Crazy #Crazy #Crazy
Така ми липсва сън,чувствам се толкова уморена.
И накарая всичко изкарвам на бебето и после жестоко съжалявам и направо ми се плаче. Sick #Cussing out
Едвали съм само аз така.
Споделете мамчета как се борите с нервите.
Виж целия пост
# 1
ох ... настрой се , да не разчиташ на мъжа си и така ще ти е по- лесно ....
Виж целия пост
# 2
Да- настрой се да не разчиташ на таткото ,
и си намери нещо, върху което да изливаш негативните емоции- някакъв предмет, играчка или каквото ти хрумне.
Аз като се ядосам,се скривам някъде и почвам да троша и мятам предмети.
Минава ми и се успокоявам.
Виж целия пост
# 3
СЪщата съм и аз, но се старая да си го изкарвам на някой друг вече, че ми става жал за беба наистина
Виж целия пост
# 4
и при нас е така т.е. таткото много много не помага но няма как ;лично аз също често се изнервям но се старая да не си го изкарвам на бебето;според мен решението е много търпение и нещо с което да се разтоварваш както и да се срещаш с хора винаги когато имаш възможност;
Виж целия пост
# 5
Пробвай да си го изкарваш на таткото  smile3512 Бебо да е само за гушкане и цункане.   bouquet
Виж целия пост
# 6
Как точно си го изкарваш на бебето?
Виж целия пост
# 7
И аз бях така,но само първия месец,много се шашках и се изнервях,че не ми помага достатъчно,но се настроих сама,че татито работи и изкарва парички и аз поемам като мама разбира се по-голямата грижа за бебка и започнах да не си давам много зор просто лека по лека и така тръгнаха нещата нормално от самосебе си  Wink,е вярно много ми липсва спането,но какво да се прави  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 8
Аз пък си го изкарвам на таткото. Все пак той е този, който ми вдига нервите.  По-добре на него, отколкото на бебето.
Виж целия пост
# 9
А си само в началото...
След като толкова си искала бебче - защо не му се радваш, а се нервиш?
Аз не съм спала месеци преди да се роди малкия - още бременна не ме оставяше да спя  Laughing
Сега се събужда и нощно време за кърмене, спи понякога неспокойно, сменям памперси денонощно, спя заедно с него да не буди другите, тичам след него през деня, защото е палав и ми се събират не повече от 5.30 - 6часа сън...Моят съпруг пътува непрекъснато, дъщеря ми се готви за изпити след 7ми клас - така че съм сама...И не съм си и помисляла на бебо да си го изкарвам - напротив - няма по-гушкано, целувано и носено на ръце бебе  Heart Eyes
Успокой се, че има по-зле от теб  Laughing
Виж целия пост
# 10
пробвай да броиш до 10 наум преди да "си го изкараш" на бебето  Peace
Виж целия пост
# 11
Настрой се положително към всичко около теб! Това е просто период, който много скоро ще отмине!  Hug
ПРегпъщам те, защото почти всички сме минали през това и знаем как е. Wink
Виж целия пост
# 12
След като видях, че таткото спи като пън и не чува че бебето плаче го командировах в другата стая да си спи спокойно, а аз си гушнах малката душичка и така спахме доскоро. Когато спи до мен не плаче и се събужда само за кърмене. Защо да си късам нервите посред нощите като мога да спа спокойно до бебето си Simple Smile
Не очаквай нищо от таткото, но незабравяй да му напомняш да ти помага с каквото може. Ако кажех на мъжа си да измие чиниите, да пусне прахосмукачка, да изглади или да простре прането прави го без проблем - НО трябва да му го кажа. Може 3 дни да гледа неизмитите чинии и няма да му дойде на ум, че може да ми помогне. Леко и тактично го карай да ти помага. Той работи, за да ви издържа и не знае какво е да стоиш цял ден с детето. Като му казвах,ч е детето е ревало 2-3 часа за него бе само статистика, докато веднъж си дойде по-рано и чу малкия да се дере неутешимо юнашката близо 3 часа. Още на 20-тата минута ме караше да звъня на докторите и да питам какво би могло да му има на бебе с колики та  да се дере толкова. След като си взе 3-те часа рев малкия се успокои и заспа, а на баща му светна лампичка, че не е лесно 3 часа да го слушаш, да го гушкаш, да обикаляш из къщата и да се чудиш как да успокоиш малката душичка.
Правете съпричасни мъжете си с ежедневните проблеми. Не се опитвайте да носите всичко върху себе си. Давайте им да сменят памперси и къпят децата. Моя вече е станал спец в областта, а в началото не знаеше как да хване бебето, ако не му го наместя в ръцете Simple Smile
Най-лесно се казва не мога, но това не решава проблемите.
И аз се ядосвах и нямаше на кого да си го излея и само чаках да си дойде таткото и да го подхвана, но на детето не съм викала - но пък ревях като за световно Simple Smile
Добре, че намерих правилния път към съпруга си и той започна да помага повече в домакинството.
Виж целия пост
# 13
Боря се с нервите като подхвана мъжа Wink После му се извинявам. На бебето не си го изкарвам, нито на кучето Sunglasses Те са невинни души. Все пак, понякога се случва да избухна и пред детето, после му се извинявам и на него. Децата е добре да знаят, че и ние сме хора и имаме емоции, но НИКОГА не трябва да се излива несправедлив гняв върху тях!
Виж целия пост
# 14
Аз пък си го изкарвам на таткото. Все пак той е този, който ми вдига нервите.  По-добре на него, отколкото на бебето.

Точно така. И освен това, вземи поговори сериозно с него - да не се скатава, да става нощем да помага и той и въобще да вземе отношение по въпроса. Все пак дететето е и на двама ви и грижите и радостите - също.
А на теб лично бих препоръчала на това хубаво време да прекарвате повече време навън и винаги, когато имаш възможност, лягай да подремнеш през деня. Зарежи домашната работа за утре/вдругиден/уикенда/другата седмица и почивай.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия