УЖАСЕН ПРОБЛЕМ С ЦИКЪЛА -ПОМАГАЙТЕ

  • 1 209
  • 9
Здравейте на всички имам нужда от съвет и то спешно.Много ще сам благодарна на всички.Имам доста нередовен цикъл но последните месеци стана по зле да не говорим че едвам ходя от болки и ми е 8 дена.Проблема е че ми закасня 15 дена ходих на лекар не сам бременна нямам възпаления имам само течение(гъбички) изписа ми примолут нор и каза че след като ги пия 3 дена  ще ми дойде но аз съм подута като балон с ужасни болки а не ми идва.За регулиране на цикъла ми каза да пия 6 месеца Ясмин.Някой пил ли е тези лекарства?Как да предизвикам цикала да ми дойде  newsm45.До 19 трябва да ми е сваршило защото ще заминавам.Казвайте сега какво да правя?Благодаря ви предварително. newsm17 newsm45
Виж целия пост
# 1
На мен преди да забременея ми беше ужасно нередовен - понякога липсваше с месеци....
С Примолут Нор до няколко дни бе трябвало МЦ да се появи. Друго средство не знам.
Виж целия пост
# 2
Сериозен секс може да ти помогне. Поне на мен преди години ми помогна-не се шегувам. Имах подобен проблем, не бях бременна, а корема надут-като балон. Такова голямо напрежение чувствах ,че кат метнах моя-2 дни-му стопих лагерите-но ми помогна човека!
Виж целия пост
# 3
Цикъла този месец ми се удължи страшно много и не само на мен, а на почти всички мои познати. Може би е заради времетео, но определено не е съвпадения.
Ще ти дойде, ще видиш Wink
Колко дена се минаха след като пи хапчетата?
Виж целия пост
# 4
На прегледа гледаха ли те на ултразвук дали нямаш киста?
Виж целия пост
# 5
да, наистина всичко наред ли беше при ехографския преглед?

аз пия Ясмин от 5 дни, като го започнах на 3тия ден от цикъла и той буквално ми спря, а преди ми беше по 8 дни също. аз го пия с цел киста обаче...
Виж целия пост
# 6
Сигурно пробелам вече е решен, ама да поделя, че и на друг може да се наложи да вземе мерки.
Да уточня - правила съм това 3-4 пъти, преди да родя.
Сварявам цвят от равнец - около 1 супена лъжица в чаша вода за десетина минути. После правя компрес с цвета в най-ниската част на корема - горещо, колкото мога да търпя. Като изстине - сменям го. Слагам и кърпа, напоена с отварата, тя остава топла по-дълго време. Лягам по корем - така ми беше удобно, че не се разпилява цвета  Mr. Green
 Peace
Виж целия пост
# 7
На мен също ми закъсня МЦ този месец.
Преди време (преди да родя) ми бяха предписали Regulon - за регулиране на МЦ.
Виж целия пост
# 8
На мен пък този месец ужасно ми подрани Shocked Какво става? Побъркахме приридата и тя сега ни го връща? Миналата година щяха да ни издавят пороите, сега 32 градусови жеги преди средата на май, цикли от по 20 дни за едни, по 40 за други, кръвно с долна граница 40, алергични реакции на хора по на 30 години, които до момента не са били алергични към нищо Rolling Eyes Странно, много странно...
Виж целия пост
# 9
Кое ли друго ни е наред, та цикъла . . .аз съм от тези, по 35-40 дни . . понякога, обаче, като дойде, по месец не си тръгва.  #Crazy След второто раждане нямам такива проблеми. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия