Къде в Бургас(2) ......

  • 104 029
  • 568
нова, че старата стана километри  Peace
а ето я и нея http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=136810.780;topicseen
Виж целия пост
# 1
Къде продават хубава качествена коса
Виж целия пост
# 2
Записвам се веднага с въпрос.  Grinning

Къде има хубав хоризонтален солариум ?

Прочетох само за вертикален.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 3
И аз пак да питам Blush - къде изграждат маникюр с гел или акрил?
Виж целия пост
# 4
  Wink
Виж целия пост
# 5
 Simple Smile
Виж целия пост
# 6
Записвам се веднага с въпрос.  Grinning

Къде има хубав хоризонтален солариум ?

Прочетох само за вертикален.  Rolling Eyes

Хубав хоризонтален има  на много места.
Има в центъра до "Кенара", ако знаеш къде е!
Има и на Кирил и Методий, но не знам как се казва улицата!
Виж целия пост
# 7
Мен силно ме вълнува одължаването и сгъстяването на коса и ми е много интересно да споделите пвече впечатления и цени разбира се!
Виж целия пост
# 8
Благодаря na Kasidy за инфото за верт. солариум   bouquet, веднага си записвам адреса. Някой беше споменал за антицелулитни масажи. Моля нека сподели  Hug И да ми препоръ4ате добър козметик за по4истване на лице. Събирам инфо за вси4ко това, защото ще бъда два месеца в Бургас с бебка и да не се лутам насам - натам. Благодаря!
Виж целия пост
# 9
аз ходя на антицелултни масажи при една масажистка в Лазур. Ако те интересува повече питай
Виж целия пост
# 10
Goldie, ноктопластика с акрил или гел можеш да си направиш в хотел Космос. Маникюристката е много мила и внимателна  Laughing
Там има и козметик (за Meliss@)

Виж целия пост
# 11
Момичета, знаете ли за вертикалния солариум какви са цените и за колко време? Ако някой има инфо нека сподели.
Виж целия пост
# 12
Мен силно ме вълнува одължаването и сгъстяването на коса и ми е много интересно да споделите пвече впечатления и цени разбира се!
виж ако искаш в стара тема към последните две страници май...писахме разни коментарчета,пък за цени според зависи от салона,начина на поставяне и не на последно място естествено самата коса и дължината и . Grinning
Виж целия пост
# 13
Goldie, ноктопластика с акрил или гел можеш да си направиш в хотел Космос. Маникюристката е много мила и внимателна  Laughing
Там има и козметик (за Meliss@)


Маникюристката да не е Венелина?
Виж целия пост
# 14
Goldie, ноктопластика с акрил или гел можеш да си направиш в хотел Космос. Маникюристката е много мила и внимателна  Laughing
Там има и козметик (за Meliss@)


И аз, като Лилита, да попитам за Венелина ли става въпрос, защото разбрах, че напоследък никак не са доволни от нея Rolling Eyes Но ти благодаря за информацията  bouquet Сестра ми беше ученичка на Венелина преди години, но работи само с удължители, а аз не можах да ги изтърпя ooooh! Но, понеже, сестра ми от една година не работи заради беба, си е прекъснала контактите и не може да ми помогне за акрил Confused
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия