Абитуриенски рокли или просто официални

  • 5 255
  • 17
Здравейте,
Преди време бях писала, че имам 2 роклета/дълги/ и една по коктейлна и бих искала да ги дам да зарадваме някое мило момиче превръщайки го в този специален ден в красива лейди babydust7
Аз отдавна съм завършила, но мисля, че са актуални все още.
Може и на пръв поглед да нямат вид - аз съм си ги шила, но като се облекат ммммм чудесни са Peace

Виж целия пост
# 1
ако имаш възможност да ги пратиш по пощата, да ти дам адреса на дома в село Бата - точно сега събираме мъжки костюми и дамски рокли за бала на абитуриентите с президента
Виж целия пост
# 2
Разбира се, че не ми пречи.Нали това е идеята, а пък ооооо и да ми се разходят  роклетата близо до водача на племето ни, хехееее какво по-хубаво от това hahaha Joy
Шегувам се Peace

Пращай адрес и искате ли някакви снимки да стъкмя, та да ги видите Peace
Виж целия пост
# 3
Относно адреса, утре ще ходим до Дома и тогава ще можем да ти пишем по-подробно    typeuu....

Ако не те затруднява може да ни пратиш снимки или евентуално за кратко да ги публикуваш в тази тема, но не е задължително  Hug ... не се съмнявам, че ще им влезат в употреба  Peace

  bouquet
Виж целия пост
# 4
Кога е балът?Аз мога да погледна дали нямам нещо подходящо,но мога да го пратя на 19-и май чак...Ще погледна гардеробите,дано открия нещо
Виж целия пост
# 5
Бала със сигурност ще е след 20ти май, но все още не е уточнено кой ден това зависи от ангажиментите на президента. Тоалетите обаче им трябват спешно, за да видят ако за някой няма, да си закупят евентуално. Така че действайте со време
Виж целия пост
# 6
Чудесно!Жалко,че разчистих скоро...Но все нещо трябва да имам.
Виж целия пост
# 7
И аз имам 2 рокли.Имате ли нужда от още?Ако на видинлиики няма да им трябват ще ги пратя.
Виж целия пост
# 8
Здравейте, аз също мога да изпратя рокля. Бихте ли постнали адреса тук?
Виж целия пост
# 9
с. Бата СУПЗ община Поморие 05967/2048
Всичко, което пратите ще им е от полза. Но най-вече имат нужда от мъжки костюми и официални рокли за бала. Така, че разровете и гардероба на мъжете си. Сега ги информирах, ако получат нещо, да не се учудват. Те много се зарадваха, че има такива отзивчиви хора като вас
Виж целия пост
# 10
с. Бата СУПЗ община Поморие 05967/2048
Всичко, което пратите ще им е от полза. Но най-вече имат нужда от мъжки костюми и официални рокли за бала. Така, че разровете и гардероба на мъжете си. Сега ги информирах, ако получат нещо, да не се учудват. Те много се зарадваха, че има такива отзивчиви хора като вас
Исках да попитам точно това... удачно ли е изпратим всякакви други дрехи (и не само) - имам такива от миналото лято, които сега изобщо не ми стават ...
Виж целия пост
# 11
с. Бата СУПЗ община Поморие 05967/2048
Всичко, което пратите ще им е от полза. Но най-вече имат нужда от мъжки костюми и официални рокли за бала. Така, че разровете и гардероба на мъжете си. Сега ги информирах, ако получат нещо, да не се учудват. Те много се зарадваха, че има такива отзивчиви хора като вас
Исках да попитам точно това... удачно ли е изпратим всякакви други дрехи (и не само) - имам такива от миналото лято, които сега изобщо не ми стават ...
пращай
Виж целия пост
# 12
с. Бата СУПЗ община Поморие 05967/2048
Всичко, което пратите ще им е от полза. Но най-вече имат нужда от мъжки костюми и официални рокли за бала. Така, че разровете и гардероба на мъжете си. Сега ги информирах, ако получат нещо, да не се учудват. Те много се зарадваха, че има такива отзивчиви хора като вас
Исках да попитам точно това... удачно ли е изпратим всякакви други дрехи (и не само) - имам такива от миналото лято, които сега изобщо не ми стават ...
пращай
newsm10
Виж целия пост
# 13
Бала кога е точно не разбрах.Няма те ли по конкретна представа?
Виж целия пост
# 14
Бала вече мина с наша помощ. Снощи децата бяхя на мюзик айдол с президента, ако сте го гледали и след това на бал с него. Но тоалети ще им трябват и за другата година, така че ги пазете да ги пратите тогава
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия