Цвят на косата

  • 447
  • 3
Момичета,дайте съвет какво да направя с косата си!В продължение на 15 години бях с червена коса,но ми омръзна  и  ми се искаше да я направя светлокестенява.Отидох на фризьор и уж я обезцвети, но като сложи боя косата ми стана тъмно кестенява, почти черна.Като видя разочарованието ми фризьорката ми обясни, че щяло да стане това което искам но след известно време, като постепенно се минава към по-светли бои.Въпреки че не съм специалист, мисля че след този цвят не може да се получи нещо светло защото в корените е побеляла и с по-светла боя, гледката ще е ужасна.А не искам да остана с черна коса, сякаш се състарих с този цвят, преди кожата на лицето ми изглеждаше по друг начин.
Ако някоя от вас е минала по този път, моля да сподели опита си и какъв е резултата. Отчаяна съм и не знам какво да правя, често се замислям дали пак да не се боядисам в червено.
Виж целия пост
# 1
Знам, че червеното е силен пигмент (както и черното) и се маха много, много трудно. Дълго време ще би на оранжево преди да достигне желания цвят. Но не се предавай  Peace
Аз от гарваново черно станах руса за около половин година  Crazy пред 2-3 седмици ме обезцветяваха и ме боядисваха един нюанс по-светло. Това е системата, също и за червеното. Направила те е по-тъмна за да не си оранжева. Или защото така се е получило - зависи на каква фризьорка си попаднала. Изглежда лесно, но от личен опит разбрах, че е много трудно да постигнеш определен цвят - мен едни квартални фризьорки ме бяха направили като зебра - а уж отидох само за корени, че бързо ми израства естествения цвят - толкова ли е трудно да се "докарат" като косата! Явно да.
Наскоро имаше тема за фризьорски салони - след 2 седмици отиди при някой фризьор, за който имаш добри отзиви и дано да оправи положението  Peace
Виж целия пост
# 2
Благодаря ти, имах нужда от кураж.
Виж целия пост
# 3
Не съм минала по този път,но съм съгласна с mama_na_misho.
След редовно обезцветяване и боядисване ще стане.Малко търпение от твоя страна и ще се получи.Няма невъзможни неща,нали така?! Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия