моля за обяснение...

  • 905
  • 8
Вече 4 дни си проверявам дебитната карта от различни банкомати и все едно и също.
Задавам да ми направи справка на наличните пари в сметката  и излиза надписа: "Справка до 04.05......" Shocked
Не разбирам защо справката е до 04.05., след като вече сме 09.05. newsm78
А знам,че имам преведени пари вътре, но не ми излизат налични, понеже са преведени след 04.05. #Cussing out
На някой др случвало ли му се е и какъв е проблема? Thinking
Днес ще ходя до банката, но реших и тук да питам Rolling Eyes

п.с. банката е ПИБ,  Crossing Armsако изобщо има значение.
Виж целия пост
# 1
Можеш да им звъннеш по телефона 0800 12 012. Ето линка за по-голяма достоверност http://www.fibank.bg/inside.php?language=1&parent=94.
Виж целия пост
# 2
Можеш да им звъннеш по телефона 0800 12 012. Ето линка за по-голяма достоверност http://www.fibank.bg/inside.php?language=1&parent=94.

мн ти благодаря за бързия отговор...жалко само,че нямам стационарен телефон под ръка,а не става да се обадя от мобилния Rolling Eyes
Виж целия пост
# 3
Да не би да е сменена/служебно/ или подлежи на смяна?
Виж целия пост
# 4
Системата им е такава явно още не са ошчетоводени още, редовно ми се случва за разлика от кредитната ми ... но дебитната и по повече се е случвало да я мислят! Но звънни все пак за да си сигурна!
Виж целия пост
# 5
Имам карта от ПИБ, проверявах наличността на 8.05, а после и теглих, щото си блокирах другата Sad
Виж целия пост
# 6
Да не би да е сменена/служебно/ или подлежи на смяна?

не,имам я от 1месец и не е изтекла.
питах днес в банката и ми казаха,че просто нямало преводи по сметката ми и затова актуалното и състояние е от 04.05. Rolling Eyes
а аз знам,че 2ма човека са ми превели пари,със сигурност. Thinking
Виж целия пост
# 7


а аз знам,че 2ма човека са ми превели пари,със сигурност. Thinking
Ако са ги превели от друга банка, различна от ПИБ, докато пристигнат може да минат 2-3 дни, имай го предвид!
Виж целия пост
# 8
Да обясня - нал` съм банков служител.
Банкомата показва датата на последна транзакция с картата - т.е. към 4 Май. Пети и шести бяха почивни. Ако са ти пратили превод на 7 Май сутринта от друга банка, то той се обработва на същия ден от чуждата банка (ако са го пратили следобед се обработва на следващ работен ден). След това БИСЕРА (банкова интегрирана система за ... не помня какво беше)и превода се получава в банката получател. След това парите се нареждат към БОРИКА (картовия оператор) и така цялата операция може да отнеме два-три дена. Пробвай тази вечер след седем.
Транзакциите на БОРИКА минават в 13 и в 18 часа. Ако днес след 18 няма пари, провери утре след 13.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия