Oтзиви за количка Downtown на Casualplay ?

  • 1 111
  • 15
Моля ако някой има такава количка  да сподели мнението си тук

Благодаря предварително   bouquet
Виж целия пост
# 1
И мен ме интересува, но не знам защо никой не ти отговаря  Thinking
Виж целия пост
# 2
Наистина ли няма никой с такава количка тук във форума ? Супер странно  Confused
Виж целия пост
# 3
Една приятелка си купи преди десетина дни и засега е доволна, но нямам много информация. Ще я поразпитам и ще ви пиша.  Grinning
 Peace
Виж целия пост
# 4
 и аз така - една позната я има от около 9 месеца и е супер доволна. минава от всякъде, лека е, компактна. заедно със столчето за кола /което има легнало положение/ е перфектната комбинирана количка.
аз ако не живеех в квартал /строителна площадка/ бих си купила нея а на обемното chicco s3   

успех и дано да се включи някой които я има
Виж целия пост
# 5
А къде могат да се видят?
Виж целия пост
# 6
 В Малечко - те ги внасят а дали сега има не знам
Виж целия пост
# 7
А колелата като са такива малки дали са здрави ? Някой знае ли каква гранция дават Малечко на количките Casualplay ?
Виж целия пост
# 8
на моята приятелка колелата са и ок
те са по-дебели и не се закачат във всяко камъче, доста по проходима е от ZAPP /аз и такава имам/ и като я карам по павета имам чувството че предното колело ще се разглоби, а нейната изобщо не изглежда така. 
както казах минава си отвсякъде, без да се налага да я носи.

а за гаранцията не знам
Виж целия пост
# 9
Мерси за отговорите, а сенник има предполагам количката, нали ? Защото не е ясно от сайта ма малечко  Embarassed
Виж целия пост
# 10
има. май е голям, не помня
но най-добре отиди си я разгледай в Малечко
те имат 2 магазина
Виж целия пост
# 11
Много ме кефи тази количка! Много е красива, а широките и единични колелца са уникални. Малко ми се струва тежичка за класа си, 9 кг ли беше?
Виж целия пост
# 12
Само шасито е 7,5 кг. и може да се носи с една ръка  Party Все още се надявам някой, който има такава количка да напише отзиви  Simple Smile
Виж целия пост
# 13
Само шасито е 7,5 кг. и може да се носи с една ръка  Party

Да ти кажа моята количка тежи 8кг и ми е тежичка да я нося с една ръка  Grinning Така, че си е тежичка за лятна, каквато се води. Но иначе е що-годе практичка  Peace Виждала съм я по улиците и върви добре. Но не знам колко е маневрена с тези колелца  newsm78
Виж целия пост
# 14
В сайта на Малечко е представена като комбинирана количка, чудя се дали може да се използва през зимата ?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия