На масаж при мъж

  • 12 589
  • 18
Ходих на антицелулитен масаж. Изтегнах се на пейката само по сутиен, който се залепва само на бюста - това си ми беше бельото. Той ми направи цялостен масаж и каза че това "нещо" било ненужно и му пречело - да не съм го слагала другия път.

Чудя се вие как ходите на масаж - напълно голи само по бикини/прашки ли или по горнище (аз май не мога да сложа истински сутиен защото ми масажира и гърба икорема и раменете).

Не ме завива с чаршаф или каквото и да било което би покрило тялото.
Виж целия пост
# 1
Ужас!!! Аз никога не бих се показала чисто гола пред някакъв си масажист.... Въобще даже не бих позволила мъж да ме масажира... Само при жена!
Как така някакъв си ще ме мачка... а пък и ще му пречи сутиена.... ааа я да си гледа работата  Naughty
Виж целия пост
# 2
ехе, напреднали сте с падането на задръжките! ероти4ен масажист е бил, ама си взел допълнителна работа!това шега, мисля, 4е мъж би свършил добра работа, ако не ти пука,но един полустринг или някакво покриващо пар4е плат, ще ми дойде добре на определени зони!
Виж целия пост
# 3
Не съм си махала сутиена и мисля следващия път да облека леко безшевно спортно потниче-сутиен
Виж целия пост
# 4
Ти пък ooooh!

На война, като на война - по гащи Mr. Green
Сутиенът наистина пречи!

Но ме учудва, че не те е завивал с кърпи. Те не са за срамежливост, а за да не се охладят прекалено бързо загретите мускули и съответно да се схванеш.
Виж целия пост
# 5
Няма лошо да се ходи при мъж на масаж, даже за антицелулитен масаж може би дори са по-добър вариант имат повече сила и по-добре бият. Но ми е малко странно да ти правят антицелулитен масаж на гърба.
По принцип целулит се образува на бедрата, прасците и ръцете. В изключително редки случаи на корема и още по-редки на гърба. Не казвам, че е невъзможно, но би била голямо изключение, наистина да имаш нужда от антицелулитен масаж на гърба и корема. Преди масажа някой прегледали те, определи ли засегнатите от целулит места и типа на целулите, препоръчана ли ти беше програма, с която да го пребориш?

Иначе ходя от доста време на масажи на различни места, основно релаксиращи, но и антицелулитни, и само веднъж са ми правили масаж на корема, но не в БГ (но разбира се, ми прикриха гърдите с парче.  Иначе никога не съм носила горнище, но винаги са ме покривали с чаршаф или кърпа и когато съм се обръщала по гръб е прикривала горната част на тялото ми. 
Виж целия пост
# 6
Аз нямам много целулит, слаба съм. Предполагам нямам и на гърба, аз там почти нямам мазнинка  Laughing

Обаче човека сподели, че масажа е цялостна грижа и по-добре се влияе тялото като се раздвижи изцяло за да се разсеят мастните депа. В което съм склонна да вярвам.
Виж целия пост
# 7
Глупости Laughing Просто е искал да ти види циците hahaha
Никога не бих се съблякла чисто гола за масаж, дори и пред жена си оставам с гащите, а сутиена само го разкопчавам, ако ми масажират гърба. Да не говорим, че трябва да те покрива с кърпа, не само от благоприличие, а и за да не изстиват току що разтритите части.
Виж целия пост
# 8
В стаичката беше пусната печка, беше почти като сауна, според мен беше около 30 грасдуса - може би затова не ме е завил?? Абе не знам
Виж целия пост
# 9
завива се, за да не изстиват масажираните зони и мускулите. не е до температурата в стаята.
Виж целия пост
# 10
Финти , приеми факта, че те е харесал Hug
Виж целия пост
# 11
Искал е да ги вииииидииииииии smile3521
Виж целия пост
# 12
Убедихте ме, вече само с поло!  Laughing

Не, сериозно, ще ходя със сутиен - такъв спортен. Мисля, че е приемлив вариант.
Виж целия пост
# 13
И аз ходя при мьж на масажи, махам сутиена когато ми масажира гърба само.
предпочитам при мъж, по добри масажисти са сигурно защото имат по големи лапи.
Виж целия пост
# 14
Аз като ходя ми дават еднократни бикини ,за да не си цапам мойто бельо с масажния крем.Събличам се гола и въобще не ме е срам.Докато лежа по корем съм гола ,после ми дава кърпа с която да си покрия гърдите докато съм по гръб.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия