Какво казаха татковците,когато за първи път видяха бебчовците?

  • 2 224
  • 73
 Моя каза,че е много грозна.Това ме вбеси,щях да го прасна с нещо по главата. Mr. GreenВярно,че няколко часа след раждането,не са особенно хубави,ама можеше да ми го спести,за мен си беше най-хубавото бебе. Hug
Виж целия пост
# 1
Моят каза, че приличат на извънземни - бяха много мънички и със силно издължени назад глави и правеха много странни муцунки (издаваха си устничките като за целувка).

http://family.webshots.com/photo/1182140444038017978ZTGoTU

Виж целия пост
# 2
Той я видя пет минути след като я извадиха от мен,само лекичко я позабърсаха.Майка ми каза,че бил удивен от красотата и,казал че по-красиво бебе не е виждал (верно си беше така,Калина се роди много красива) През мен нищо не е казвал,но ми стига че пред майка се е изказал така ласкаво.Явно му е дошло от вътре.....Толкова беше ошашавен,че се обадил на майка си и казал "Имам син !"  Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Нашата Рая бе много красива! Таткото беще страшно щастлив, когато я видя за пръв път се разплака!
Виж целия пост
# 4
Може да ми се смеете, но аз не помня какво ми е казал Blush, но изглеждаше очарован от гледката.
Виж целия пост
# 5
Когато видя момиченцето си за първи път(на изписването ) просто нямаше думи -стоеше и и се любуваше , след  което ме погледна ,в погледа се четеше толкова , любов , благодарност ,възхищение....Бабите искаха да я вземат , но отговора беше -" Не я давам!"
Когато видя(пак на изписването)  синчето си за първи път каза само "Страхотния ми син"!
Виж целия пост
# 6
Честно казано не помня.Беше в деня на изписването,стана голяма лудница-ще ни изпишат или не-едни лекари казваха да,а други-не,най-накрая ни изписаха...после се оказа,че съм с чужда обменна карта,връщахме се пак до болницата...ремонт вкъщи...общо взето много изнервящ ден и за двама ни,не помня почти нищо от тогава.
Виж целия пост
# 7
Ами беше онемял и после каза, че приличал изцяло на мен - а сега ела а видиш на кого прилича (одрал му е кожата) Mr. Green
Виж целия пост
# 8
Аз раждах секцио и понеже имахме познат - вкараха мъжа ми при мен веднага след края на операцията - щеше да припадне като ме видя! Ами то си е било кофти гледка - отвсякъде стърчат системи и тръбички, а и тази кръв...След това го завели да види бебока - и той решил, че е със сплескана глава...Отишли цялата ми рода да питат лекаря защо бебе е с такава глава, при което той им се ухилил и казал, че главата на мъжа ми е сплескана, а не на бебчо...Абе било е голяма дандания...Ама сега бебо е най-прекрасното нещо на света за татко си! Така че - няма значение първата реакция, тя е нормална - кога друг път мъжете са виждали новородено Joy
Виж целия пост
# 9
"колко е малък" - това бяха първите думи
Виж целия пост
# 10
Като влезе при мен в родилна зала само я погледна и не помня да е казвал нещо.  Embarassed
Виж целия пост
# 11
Нищо не каза сякаш, за моя изненада.
После каза, че като го видял в първият миг се уплашил Shocked, бил грозен.
Виж целия пост
# 12
Каза "Здравей, дребосъче" и се разтрепери целия, когато за първи път я взе на ръце. Heart Eyes А тя беше едно червено мъниче с голяма, рошава косичка.
Виж целия пост
# 13
Незнам .. не съм била там, показали са му я, докато аз лежах в родилна зала 2 часа ..
После го попитах .. каза че го е било страх да я вземе от акушерката и я попитал, дали няма да я изпусне ..  Laughing
Виж целия пост
# 14
Каза ми че това грозно бебе не е негово... Simple Smile
После ми каза че ме обича...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия