Колко килограма сте в момента...

  • 5 134
  • 96
...и колко искате да сте?

Аз съм 50 килограма и ми се иска да кача поне 3-4.За много от вас сигурно не е нормално това мое желание.Чувствам се отлично , не съм болна , не се лишавам от храна , но явно това е ген.Споделете как се чувствате във кожата си с вашите килограми?
Виж целия пост
# 1
54. Твърде много за мен. Най-добре се чувствам 50-52 кг. Но след едномесечно ограничаване на храната и никакъв резултат, му теглих една майна и си купих по-голям номер дрехи hahaha Нещо не мога да отслабна тая пролет, що тъй - не знам Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2
А аз искам да съм с твоите килограми.Когато си 50 кг. не те ли питат защо си толкова слаба?На мен всеки ден ми задават този въпрос а не съм си променяла теглото от 6-7 години
Виж целия пост
# 3
Ами честно казано, питат ме, и мъж ми се оплаква, че той пък не обича слаби жени...ама аз си се чувствам добре! Леко ми е, няма целулит, няма да ми стиска панталона...А сега Embarassed
Виж целия пост
# 4
Завиждам ви благородно. Аз съм 62 кг, а искам да съм 48-50. В момента съм на ограничителен режим, дано да успея да ги постигна.
Виж целия пост
# 5
Аз съм 50 килограма. Чувствам се отлично , не съм болна , не се лишавам от храна , но явно това е ген.

Това се отнася и за мен  Grinning
Виж целия пост
# 6
Сутринта се теглих - 49. Обаче преди да забременея бях 46. И не мога да ги махна тези 3 кг...
Виж целия пост
# 7
Аз съм 65-66 кг., а искам да съм 62!  Cry
Ама много трудно се справям с намаляването на теглото!
Виж целия пост
# 8
58-59. Не ми е добре, започна да ми става лошо  Sad, а не мога да ям напоследък...Всички ме хвалят колко съм отслабнала, а аз се чувствам зле Sad
Виж целия пост
# 9
Сутринта се теглих - 49. Обаче преди да забременея бях 46. И не мога да ги махна тези 3 кг...

Колко си висока, че искаш да станеш 46  newsm78
Виж целия пост
# 10
Сутринта се теглих - 49. Обаче преди да забременея бях 46. И не мога да ги махна тези 3 кг...

Колко си висока, че искаш да станеш 46  newsm78
164
Виж целия пост
# 11
Аз съм 51 кг. Embarassed, но искам да съм 46, тъй като съм висока само 160 см.  Blush Правя всичко възможно да отслабна поне с няколко кг, но ще видим!
Виж целия пост
# 12
55  Rolling Eyes искааам 53 поне  Peace
Виж целия пост
# 13
В момента съм 52-3 кг  Peace
Искам да съм 47 кг и се боря с тези ужасни  последни кг за сваляне  Peace
Виж целия пост
# 14
41кг. съм, а незнам колко искам да бъда Embarassed
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия