Едно питане за педиатрите

  • 849
  • 7
Имам огромното желание да си сменя педиатъра,това вече от една година и все отлагам.От една страна имам чувството,че въобще не е в час ,от друга обаче ми дава винаги направления,каквито поискам.Та въпроса ми е пестят ли си направленията вашите педиатри или всички са толкова щедри?
Виж целия пост
# 1
аз много съм доволна от моята педиатърка и направления не ми е пестила......................но знам,че на други е отказвала.Индивидуално е.
Виж целия пост
# 2
И аз съм доволна от педиатъра на дъщеря си,имам и доверие.Направления не ми се е налагало да вземам,само трите за ортопед-не е имало никакъв проблем с тях.
Виж целия пост
# 3
Аз бях в такава ситуация преди време.  Даваше направления, но беше неадекватна. Смених я и сега вече всички боледуваме доста по-рядко.
Виж целия пост
# 4
Компетентността на педиатъра е много по-важна от това дали ми дава направления. Впрочем, аз много рядко и искам, обикновено си отивам, където съм решила и плащам, защото минаването през кабинета за направление е още ведъж загуба на време. Моята не я смених, а просто започнах да ползвам услугите на друга. Старата си я държа в случаи, когато са ми нужни документи. 
Виж целия пост
# 5
Компетентността на педиатъра е много по-важна от това дали ми дава направления. Впрочем, аз много рядко и искам, обикновено си отивам, където съм решила и плащам, защото минаването през кабинета за направление е още ведъж загуба на време. Моята не я смених, а просто започнах да ползвам услугите на друга. Старата си я държа в случаи, когато са ми нужни документи. 
Предполагам,че ходиш на частен педиатър,а към НЗОК го държиш за документи.Аз мисля за същия вариант.
Виж целия пост
# 6
Компетентността на педиатъра е много по-важна от това дали ми дава направления. Впрочем, аз много рядко и искам, обикновено си отивам, където съм решила и плащам, защото минаването през кабинета за направление е още ведъж загуба на време. Моята не я смених, а просто започнах да ползвам услугите на друга. Старата си я държа в случаи, когато са ми нужни документи. 
Предполагам,че ходиш на частен педиатър,а към НЗОК го държиш за документи.Аз мисля за същия вариант.

Да, просто ми беше немислимо да минавам за направление всеки път, защото моят син се скъса да боледува. А що се отнася до компетентността, разлика има и то голяма.
Виж целия пост
# 7
Мойта дъщеря е също много болнава,предполагам и по вина на педиатъра,тъй като не може да открие причината за болестите й.Ако не е нахално от моя страна,би ли споделила координати на твоя частен педиатър.Може и на ЛС Embarassed
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия