Клюките...

  • 3 231
  • 63

Анкета

Обичате ли да клюкарствате?

Опции:

* Може да изберете максимум 2 опции.

Бих искала да разбера мнението ви относно клюките.Не може да се отрече, че всеки в живота си или пък почти всеки, по една или друга причина е бил обект на клюки.
1.Какво е отношението ви към клюките?
2.Обичате ли да клюкарствате?
3.Вярно ли е, че жена без клюка не е жена?
4.Пускали ли са клюки за вас?

Бих отговорила на зададените от мен въпроси по този следният начин :
1.Мразя клюките от дъното на душата си.За мен клюките са "бъркане в чуждите гащи", а смятам, че никой няма моралното право да го прави!
2.Никога не съм клюкарствала, нито съм се инетерсувала по един или друг начин от клюки!Въобще честно казано не проявявам интерес към неща, които не ме засягат лично.Обикновено ако разбера някоя клюка, става абсолютно случайно от неща подхвърлени в друга връзка.
3.Честно казано въобще не разбирам жените, които си губят времето да клюкарстват.Моя съседка ми спомена, че нищо за никой не знам и че "жена без клюка не е жена",та затова питам.Непонятно ми е, кое е толкова интересното в чуждия живот, и кое е чак пък толкова по - интересно от техните животи,че му отделят часове от времето си през деня, за да го обсъдят.
За справка ще кажа, че живея точно до кафене, където се събират местните клюкарки, а са толкова кресливи и гръмогласни, че просто няма как да не ги чуя, ако не си затворя прозорците.Отврат ми е!Чудя се на хората, за които е толкова важен чуждият живот, защо и кое е толкова важно?Някой знае ли?
4.Бих се учудила ако не са.Като тинейджърка бях невероятно екстравагантна,бунтарка и луда глава, та няма как да не са говорили зад гърба ми.Сега пък живея с мъж по - малък от мен,без брак пък даже и незаконно родено дете си имаме.Не мога да си представя как клюкарките ще пропуснат всичко това.
Виж целия пост
# 1
 Crossing Arms Направо много мразя.
Виж целия пост
# 2
Никога, НИКОГА!!!!!!!
Виж целия пост
# 3
обожавам ги. клюките. НО само с определени отбрани хора.  Peace
Виж целия пост
# 4
А защо висите в клюкарника тогава?  newsm78
Виж целия пост
# 5
Да се похвалиш, викаш, а  Hug
Виж целия пост
# 6
Как така ЗАЩО??? За да съм наясно с врага, следвам неотклонно съветите на Сун Дзъ! Само ми развалихте прикритието с тази тема, пфу!
Виж целия пост
# 7
А защо висите в клюкарника тогава?  newsm78
Аз влизам в клюкарника за втори или трети път, а и сещате ли се за по - подходящо място където бих могла да задам тези си въпроси във форума?
Виж целия пост
# 8
Обичам. Но не обичам сплетните и интиргите. Разграничавам нещата.

1.Какво е отношението ви към клюките? - Положително  Grinning
2.Обичате ли да клюкарствате? - Обичам  Grinning
3.Вярно ли е, че жена без клюка не е жена? - Не, разбира се  Grinning
4.Пускали ли са клюки за вас? - Много  Crazy
Виж целия пост
# 9
Съседката ти не е случила на съседка.  Mr. Green

Гласувах с първа опция. Клюкарствам си. По скоро обичам да ми се снасят клюките, щото от заетост все научавам последна. Обичам да знам за хората, защото обичам хората. Всички човекомразци - ВЪН от клюкарника. И без това не може да сме повече от 20/ м2.

Аз влизам в клюкарника за втори или трети път, а и сещате ли се за по - подходящо място където бих могла да задам тези си въпроси във форума?

Олеле. Момичета предуппреждавам ви, момичето не е подготвено...............
Виж целия пост
# 10
Не обичам лиглите и клюкарките... Peace
Виж целия пост
# 11
Отговарям разбъркано... и не само на въпросите.
Клюкаря по малко. Но клюки за хора, които не познавам лично са ми тъпи и безинтересни.
И не съм съгласна, че жените сме големи клюкарки. Мъжете са по-големи. Всяка жена, прекарала с часове в чисто мъжка компания (до степен, да забравят, че присъства) ще потвърди това.  Wink Mr. Green
Виж целия пост
# 12
  И аз така, в Клюкарникът влизам за първи път.
Виж целия пост
# 13

1.Мразя клюките от дъното на душата си......
Брех...то имало и съваршенни жени бре! Mr. Green
Рекламаааааааа...... Crazy
   
   По темата-оби4ам клюките....немога да живея без тях! Joy
Виж целия пост
# 14
Ами че знам ли  newsm78
Не съм видяла Елвира Георгиева и мъжа й как си копуват обувки, нито Десислава в МОЛ-а и няма за кого да клюкаря  Crossing Arms
Никаква клюкарка не съм аз  Embarassed
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия