Помощ, гъбички по време на бременност?

  • 1 196
  • 14
  Здравейте,
много съм щастлива, защото скоро разбрах, че съм бременна в 7 г.с. Но имам ваг. гъбички #Cussing out
 Въпросът ми е, случвало ли ви се е и на вас и какви свещички си слагахте?
Виж целия пост
# 1
На мен не.Най-добре се посаветвай с гениколога си. Naughty
Виж целия пост
# 2
Посети гинеколога си за да ти вземат секрет (така ли се казваше newsm78), но да знаеш че гъбички има почти всяка бременна. Спасение от тях няма, лекуват се временно като е важно по време на раждането да няма. Леко бременеене  Grinning
Виж целия пост
# 3
Ако си имала преди бременността задължително се появяват пак заради промяна в средата на влагалището.
Посъветвай се с наблюдаващия те лекар
Виж целия пост
# 4
На мен преди седмица ми се появиха, но трябва да отидеш на лекар, за да изследва какви точно са ти гъбичките и да ти изпише най-подходящото за теб лечение. На мен лично ми изписаха Гино-Певарил-или нещо от този сорт беше. Но пак ти казвам, не се лекувай сама, за да не си докараш по-сериозни проблеми от неправилното лечение.
Виж целия пост
# 5
нормално е да си имаш гъбички - почти всяка бременна има. В ранните седмици се предписва паста за мазане - външно, примерно с Клотримазол, но докито ще ти каже  Peace
Виж целия пост
# 6
Често срещано по време на бременността е. Аз имах от самото начало. Гинекологът ми каза, че не се препоръчва лечение преди края на третия месец, защото се слагат вагинално таблетки и е опасно за плода. Той ми предписа Гинопеварил/мисля, че така се казваше/ за остра инфекция и за 3 дни се изчистих. Но, аз имах проблеми и не съм имала полови контакти по време на бременността  и не се заразих повторно. За да избегнеш и ти повторно заразяване, партньорът ти трябва да вземе също мерки. Аз, след тази инфекция, всеки месец си пусках влагалищен секрет, за да съм сигурна, че всичко ми е наред.
Виж целия пост
# 7
Да наистина, бременността предразполага към появата на гъбична инфекция. При мен за съжаление съществуваше такава и преди и по време на бременността. Аз също ползвах глобули Гинопеварил, но е добре да се консултираш с твоя гинеколог за да те посъветва по каква схема да ги взимаш. За съжаление гъбичките са адски упорити и причините за появата им могат да бъдат много, пожелавам ти успех в борбата с тях.
Виж целия пост
# 8
  Благодаря ви за съветите  bouquet
ще посетя докито ooooh!
Виж целия пост
# 9
Аз имах в края на първата си бременност, имах и сега.Тъкмо приключих с лечението им.Точно преди да забременея бях на гинеколог и тогава нямах, а веднага след като съм забременяла са ми се появили.Моята гинеколожка каза че най вероятно към края на бременността пак може да ми излязат защото явно съм предразположена към тях.
Виж целия пост
# 10
аз имах гъби постоянно още преди да забременея, така че си ги влачех от самото начало. док ми каза - до третия месец няма ад ги лекуваме. след третия месец ми изписа глобули.
Виж целия пост
# 11
И на мен два броя доктори ми казаха, че до 12-та г.с. не трябва да се лекуват.
Виж целия пост
# 12
Посети гинеколог  Peace
Виж целия пост
# 13
ПИХ ЛАКТОБАЦИЛУС БУЛГАРИКУС - ЛАКТОФЛОР ОТ АПТЕКАТА - И МИ МИНАХА.
Виж целия пост
# 14
Аз съм в 8 седмица и също разбрах че имам гъбки но моята лекарка ми каза че ще ги лекуваме след 3 месец някъде към 5 месец така че не се шашкай важното е когато дойде време за раждането да нямаш.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия