Скучна тема

  • 2 313
  • 52
Хайде да си поговорим за странични интереси ... неща, които ви вълнуват и които не са свързани с работата или семейството ... има ли такива ... споделете ми нещо ново, което сте научили ... любопитно и разбираемо .... нещо, което сте доволни, че знаете ...

...
Виж целия пост
# 1
Хм, разбрах, че дискусите живеят във вода с температура 31 градуса. Живеят и на по-малко де, ама хвърлят хайвер на толкова. Много красиви риби.
Виж целия пост
# 2
Дискуси  newsm78 .. не ги знам ... пусни снимка

....аз напоследък правя много колажи от стари списания, тапети, лисчета за бележки ... обичам да правя разни неща с ръцете си ... но не просто да изпълнявам задачи .... а да се вживявам в ролята на творец  ... малко късничко , но сега откривам акрилните бои и техните приложения  Embarassed ... скоро къщата ще заприлича на една огромна палитра ... така усещам аз нещата  Mr. Green
Виж целия пост
# 3
  Снимката е линк.

Ето ги. Едни от най-красивите риби, поне за мен. Ние вече нямаме аквариум, но ходим да им се радваме при наши приятели.
Виж целия пост
# 4
 Дааа... научих се да оценявам недвижими имоти!!  Ами кеф ми е да гледам.  Нови , стари. имоти ..  стари с  бъдеще.. нови недоправени..и пр.  Гледам ги със светнали оченца, все едно са мои. Наум определям какво и как  аз бих разпределила.  Еххх, дизайнерски мечтии.  / аз си имам  жилище , де,,,  не е това , не е завист/
   Това е последното.. но има  и предишни тръпки:-))
    Научих се да правя   елементарен витраж,  много е пипкаво, но ми доставя невероятно удоволствие. Ще покажа скоро в |Наш дом.
   Имам куп и кош идеи, материала ,за които  които търся и събирам в нет-а.
Виж целия пост
# 5
Другото, което открих е, че не съм загубила умението да шия - ръцете сами знаят. Уви, нямам време за истинско творчество. Само апликирам по дрешките на децата и моите.
Виж целия пост
# 6
Дискуси  newsm78 .. не ги знам ... пусни снимка

....аз напоследък правя много колажи от стари списания, тапети, лисчета за бележки ... обичам да правя разни неща с ръцете си ... но не просто да изпълнявам задачи .... а да се вживявам в ролята на творец  ... малко късничко , но сега откривам акрилните бои и техните приложения  Embarassed ... скоро къщата ще заприлича на една огромна палитра ... така усещам аз нещата  Mr. Green

   същото ме тресе и мен:-((   ще споделям... има невероятни неща.  Купи от вестници.. - невероятно изглеждат, ратан - ряпа да яде.
   Кутии от такъв материал.. и про.
Виж целия пост
# 7
 В петък съм на листовки и след това на кормуване, ако ги взема... Интересното нещо, което научих, покрай това е, че не само, че никой от участниците в движението по пътищата не спазва правилата, но и самите органи, които отговарят за слагането на пътните знаци, не ги спазват или много рядко те са съобразени с изискванията на закона.
 Ще си помисля и за нещо положително научено, не се сещам на първо четене.
 
Виж целия пост
# 8
Ох, чак сега зацепвам ...  Shocked 31 градуса е доста висока температура  ... много интересно ... и са наистина красиви ... дискуси, дискуси, дискуси ... ще ги запомня

Витража искам и аз да го науча ... ще чакам темата и после ще ти досаждам на лични  Flutter ... аааа, да и папие маше съм си намислила за утре  Whistling

Кифла... освен това няма орган, който да събира глобите и се разчита на съвестта на глобените ... да се смееш ли, да плачеш ли  ooooh!
Виж целия пост
# 9
Аз пък научих, че 'аватар' е единственият индийски термин в компютърните технологии.
Виж целия пост
# 10
Мда... тия дни се садят и сеят разни неща из градинката. Някои за папкане, други за красота.
Покрай това научих много нови неща, които като апартаментско чадо не съм знаела.
Но главното което научих всъщност е, че това е невероятно удоволствие и отнема съвсем малко време. Помня, че са ни възпитавали в дух:"Учи, че да не блъскаш с мотиката един ден."
Смятам, че това е съвсем погрешно схващане , но е успяло да изкриви доста съзнания.

Друго: Зарибих се да си сея кратунки!  Mr. Green Събирам всякакви видове. Страшно са красиви и могат да се използват за чаши, за менчета, за свещници, за саксии и всякакъв вид декор. Направо съм се вманиачила!  Sunglasses
Ако някой има семенца и иска да разменяме, да се обажда я на лични, я тук в темата.  Hug
Виж целия пост
# 11
Аз случайно открих една тема за луфите, преди няколко дни ... но сега не я намирам да ти пусна линк ... тиквички, от които се правят гъбки за баня ... ето ги:

Виж целия пост
# 12
Ааа, да знам ги! Много са готини. Бтв, струват по 20 и кусур кинта по аптеките.
Миналата година си боднахме такива, но за съжаление комшиите ни ги окрадоха.   #2gunfire

Ама вече и семенца нямам.  Sad
Виж целия пост
# 13
Ааа, да знам ги! Много са готини. Бтв, струват по 20 и кусур кинта по аптеките.
Миналата година си боднахме такива, но за съжаление комшиите ни ги окрадоха.   #2gunfire

 Laughing  окрадоха  Joy

не са чак 20 ... между 3 и  5 лв. са някъде
Виж целия пост
# 14
20лв. са тези, които са подплатени и покантени, направени с върва отзад.

Бяхме ги сложили на оградата, да си пълзят. Върза едно плодче, чакаме го кефим му се, и един ден отиваме и го няма. Помислихме, че нещо случайно... де да знам и аз!
Върза второ - пак така.
Трето-пак.
Четвърто-пак!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Вече от нея страна на оградата не слагам нищо, освен нискорастящи неща.

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия