внимавайте със соковете ГАНЧЕВ

  • 7 838
  • 74
Мами вчера нашата баба е купила от тези сокчета в кутийки за деца над 9 седмици/ сок от банан/ въпросния сок го сипала в чаша и го пробвала преди да даде на малчо защо купува за прав път имал странен вкус погледнала срока на годност ТАКЪВ ЛИПСВАЛ
ИСКАМ ДА НАПОМНИЯ ДА ОБРАЩАМЕ ВНИМАНИЕ НА ТОВА ЗА ДА НЕ СЕ СТИГНЕ ДО НЕПРИЯТНИ СЛУЧКИ С НАЩЕ СЪКРОВИЩА
ще звънна до фирмата производител но както всичко в тази държава едва ли ще се трогне някой
Виж целия пост
# 1
Първо си оправи заглавието,второ какъв е този сок за  деца над  9 седмици newsm78
Виж целия пост
# 2
http://papagal.net/index.php?main_page=product_info&products_id=836
Виж целия пост
# 3
Простете ми невежеството,но понеже детето ми сокове не пие,а и изобщо не ми мина през ум,че на бебе на два месеца сок може да се даде,че пък и от банан та затова се учудих Peace
Нищо лично към авторката на темата Naughty
Виж целия пост
# 4
На момичето детето е на 9 месеца. Аз също не давам сокове и не смятам, но често тук много агресивно се налага мнението по въпроса.

Освен това трябва да й благодарим, че ни насочва вниманието към тази нередност, а не да се заяждаме.
 Аз за Ганчев съм чула вече достатъчно, за да не ми хрумне да ползвам техни продукти.
Виж целия пост
# 5
Простете ми невежеството,но понеже детето ми сокове не пие,а и изобщо не ми мина през ум,че на бебе на два месеца сок може да се даде,че пък и от банан та затова се учудих Peace
Нищо лично към авторката на темата Naughty


Как пък реши, че детето на жената е на 2 месеца.
Благодаря за предупреждението, че и аз често купувам от тези сокове. Да не би да не сте го видяли срока на годност, ако е някъде забутан и с по дребен шрифт. Макар, че аз досега като съм купувала, срока на годност ще ти извади очите.
Виж целия пост
# 6
за деца над 9 седмици/ сок от банан

Не ми се обяснява,но ти пък защо реши,че говоря за бебето на жената!
С авторката се изяснихме на лични!
Виж целия пост
# 7
Каквито и да било продукти на тоз ГАНЧЕВ няма да купя нивгаш! Naughty Naughty Naughty
Виж целия пост
# 8
има някои търговци тарикати които нарочно трият срока на годност за да не бракуват стоката една приятелка ми разказа как техният шеф им връчил шише със спирт и казал да проверят на кои стоки им изтича срока на годност и да го изтрият ужас
Виж целия пост
# 9
това което прочетох е ужасно Shocked
ползвам такива сокове за приготвяне на грис но май вече няма да ги купувам Naughty
Виж целия пост
# 10
Купувала съм от тези сокове,но никога не ми се е случвало да няма срок на годност.Винаги е горе до дупчицата за сламката.
Виж целия пост
# 11
Мерси за предупреждението.
Купени сокове не давам, не виждам абсолютно никакъв смисъл. Освен фреш, почти всичко останало са боклуци. Дори и Хип.
Виж целия пост
# 12
Благодаря на авторката, моят съвет е да се обърне към Комисията за защита на потребителите  Peace ако е запазила опаковката и видно личи че няма дата на годност.
Виж целия пост
# 13
На мен ми се случи да викам Бърза помощ заради сокове на Ганчев. Въпросния сок е ябълка. Детето пиеше сок от 2 месец(по препоръка на педиатърката) и към 4 месец реших да купя сок. Стори ми се доста странно, че е бистър (при положение, че аз като правя сока ябълка никога не е бистър). Изпи си го детето, но на вечерта.... ooooh! Не спря да реве 2 часа, нон-стоп. Всички закупени сокове бяха изхвърлени и прекратих даването на сок от тогава.
Виж целия пост
# 14
Купувала съм от тези сокове,но никога не ми се е случвало да няма срок на годност.Винаги е горе до дупчицата за сламката.

Точно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия