? за кошницата за кола 0-13кг

  • 563
  • 10
Може ли тези кошници да се използват и като шезлонг?
И до каква възраст могат да се използват? До годинката може ли поне да се ползват?
Виж целия пост
# 1
 Ние нашата си я ползвахме в къщи като шезлонг,бебка я харесваше.Но мисля,че до годинка ще ви е малка-ние я използвахме до 6-7 месеца. Peace
Виж целия пост
# 2
Да не може да се ползва за повече от 7мес.
Виж целия пост
# 3
Да може, ние я ползвахме  и като шезлонг до 6-7м.
Виж целия пост
# 4
до годинка стават вече малки.  Peace
Виж целия пост
# 5
ами то си е казано до 13 килограма максимум
Виж целия пост
# 6
ами то си е казано до 13 килограма максимум

 Нашето малко момиченце е почти на 3 години и е 13,5 килограма.Значи ли това според теб,че до скоро е можело да си ползваме кошницата  newsm78 Joy.
 Не се гледат само килограмите. Hug
Виж целия пост
# 7
Ние сме на почти 9 месеца и още си я ползваме кошницата!
Виж целия пост
# 8
Зависи си от размера на бебето, ако не е много дълго, ще може и до 1 година, иначе ще му стърчат краката Simple Smile и сигурно няма да му е удобно.
Виж целия пост
# 9
Аз не съм ползвала кошницата като шезлонг, защото ми се струва прекалено сгъната. Шезлонгът е съвсем друга работа, много по-удобен е за бебето. Пък и има степени за изправяне и сваляне на гръбчето, което е още едно голямо предимство. За мен шезлонгът беше една от много успешните покупки за бебка.
Моята бузанка е на 11 месеца и тежи 9 кг. В колата още пътува в кошницата на Чико. Но съвсем скоро вече ще й е малка. Така че не е само до килограмите  Peace
Виж целия пост
# 10
Ползвах го като:
- кошница за кола
- шезлонг/люлка
- столче за хранене

Винаги е била едро дете, но нямаше проблем, наистина е от 0 до 13 кг., пасваше й до 1 година и 2 месеца, тогава беше 12.200 кг. и 86 см.  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия