DEBUSSY или LPG

  • 1 191
  • 9
Точно се навих да ходя на LPG (то отдавна ми се иска де, ама нали и парички трябват) и гледам днес реклама на това DEBUSSY. Ето им и сайта да разгледате, за невидялите банера: http://debussybg.com/ . Някоя от вас подлагала ли се е на такива процедури и дали е по-ефективно от LPG-то?
Виж целия пост
# 1
Като напишеш LPG в полето "Търси" ти излизат темите по въпроса.
Аз също много искам да си направя такива процедури, но ме спира цената. МНОГО ми идва. При положение, че това не е траен ефект, просто ти раздвижва "месата" и докато си правиш процедурите има ефект, но иначе... Плюс, че трябва да се спортува и т.н. Затова съм се спряла на целутрона. Не, че е същото, а напротив - двете нямат нищо общо. Но мои приятелки виждат ефекта от стягане на краката и корема от целутрона /допълнително спортуват също/.
Та това е моето объркано мнение  Peace
Виж целия пост
# 2
И аз разглеждах сайта им и се заинтригувах.  Но там не са описани отделните видове процедури, инфото е твърде общо. Така, че ако някоя от вас има лични впечатления вече, нека ги сподели тук.
Аз смятам тези дни да отида на място и да поразпитам за подробности.
Виж целия пост
# 3
rorrr, за LPG-то и ендермологията съм чела доста и даже реших да ходя в Борекс да ги правя процедурите. По-скоро питанката е дали DEBUSSY-то не е по-добро. Че току-виж съм се минала да си дам парите за LPG, a  това новото да се окаже по-ефективно и на по-добра цена.
Виж целия пост
# 4
И аз разглеждах сайта им и се заинтригувах.  Но там не са описани отделните видове процедури, инфото е твърде общо. Така, че ако някоя от вас има лични впечатления вече, нека ги сподели тук.
Аз смятам тези дни да отида на място и да поразпитам за подробности.

dodo_dodo, моля те ако ходиш да проверяваш да напишеш после какво са ти казали - от страницата им изобщо не става ясно какво точно представлява терапията. Благодаря предварително   bouquet
Виж целия пост
# 5
При положение, че това не е траен ефект, просто ти раздвижва "месата" и докато си правиш процедурите има ефект, но иначе...
говориш наизуст, нали???
по отношение на трайността на ефекта и на това, че само "раздвижва месата"

писала съм по темата - сърчвайте

към авторката на темата : разгледах сайта, но това, което пише като обяснение какъв е ефекта на процедурите и какво прави апарата -  newsm78 не виждам разлика с LPG-то

най-добре да каже някой, който го е пробвал - аз съм по въпроса за LPG-то

приятен ден  Peace
Виж целия пост
# 6
При положение, че това не е траен ефект, просто ти раздвижва "месата" и докато си правиш процедурите има ефект, но иначе...
говориш наизуст, нали???
по отношение на трайността на ефекта и на това, че само "раздвижва месата"

Абсолютно. Не съм пробвала LPG масажи. Но и никой не се е похвалил с трайни резултати. Може да има страхотен ефект от тях въпреки, че в темите из форума повечето жени не споменават такъв...
Аз затова и не се навих да дам толкова пари  Confused Все пак са скъпи процедури.
Виж целия пост
# 7
Аз пък от това, което съм прочела си направих извода, че това е най-ефикасното. Останалите процедури може да са по-евтини, но е необходимо да са повече на брой за същия ефект.
Виж целия пост
# 8
Аз пък от това, което съм прочела си направих извода, че това е най-ефикасното. Останалите процедури може да са по-евтини, но е необходимо да са повече на брой за същия ефект.

Може да съм попаднала точно на мненията на недоволните  Peace
Виж целия пост
# 9
Абсолютно. Не съм пробвала LPG масажи. Но и никой не се е похвалил с трайни резултати. Може да има страхотен ефект от тях въпреки, че в темите из форума повечето жени не споменават такъв...
Аз затова и не се навих да дам толкова пари  Confused Все пак са скъпи процедури.
скъпи са, но за мен е най-доброто

казах: пусни търсачката и ми прочети темата  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия