След 4-тия месец няма смисъл да се кърми...

  • 1 126
  • 22
Това е казал известен в града ни лекар на моя кърмеща приятелка #Shocked, защото-цитирам - Бебето вече само си плакнело устата и кърменето се превръщало в неудобство за майката и вреден навик за бебето!!!Край на цитата. Ха върви после убеждавай в обратното, след като го е казал "лекар". Честито майки кърмачки, плакнещи устите на своите бебета  newsm20
Виж целия пост
# 1
Такива трябва да ги санкционират по някакъв начин!!! #Cussing out
Виж целия пост
# 2
Уф, знаех си аз, че много съм се заиграла с това плакнене Confused ама пусто, късно научих...
Виж целия пост
# 3
Хахахаха, моя само от плакнене е качил 700гр (прасенцето на мама) Laughing Laughing
Виж целия пост
# 4
Не мога да схвана, какво е имал предвид с това "плакнене" Shocked
Виж целия пост
# 5
Tц, тц, тц Rolling Eyes
или е подкупен от АМ-индустрията, или се е образовал по учебници от време оно, за да говори така.
Виж целия пост
# 6
ами оставани да се посмеем Joy Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 7
Горкото ми дете. Трети ден само си плакне устата... отказва твърда храна заради зъбки. Ми че аз така ще го уморя бе  ooooh!
Виж целия пост
# 8
Е, лошо няма. Поне ще са с чисти устенца децата ни  Laughing Пак сме на далавера!
Виж целия пост
# 9
Хм, добре че се информирах на време, щях да се прекарам .......... tooth
Виж целия пост
# 10
От това плакнене какъв мъжага стана само Simple Smile
Виж целия пост
# 11
Аман вече от бисери на педиатри!  #2gunfire Някой може ли да ми обясни защо са толкова против кърменето????  smile3529
Виж целия пост
# 12
.
Това е казал известен в града ни лекар на моя кърмеща приятелка #Shocked, защото-цитирам - Бебето вече само си плакнело устата и кърменето се превръщало в неудобство за майката и вреден навик за бебето!!!Край на цитата. Ха върви после убеждавай в обратното, след като го е казал "лекар". Честито майки кърмачки, плакнещи устите на своите бебета  newsm20
на мен пък това ми е трудно да го повярвам. То че има некадърници, има, но понякога ми се струва, че прекалено много обичаме да се възмущаваме от БГ педиатрите и си попреувеличаваме.
Виж целия пост
# 13
.
Това е казал известен в града ни лекар на моя кърмеща приятелка #Shocked, защото-цитирам - Бебето вече само си плакнело устата и кърменето се превръщало в неудобство за майката и вреден навик за бебето!!!Край на цитата. Ха върви после убеждавай в обратното, след като го е казал "лекар". Честито майки кърмачки, плакнещи устите на своите бебета  newsm20
на мен пък това ми е трудно да го повярвам. То че има некадърници, има, но понякога ми се струва, че прекалено много обичаме да се възмущаваме от БГ педиатрите и си попреувеличаваме.
да уточня, доктора не е педиатър, а акушер-гинеколог, но явно има свое мнение и го споделя с младите майки с които контактува
Виж целия пост
# 14
Нищо де, пак можем да си се възмущаваме- ти сега как ни секна ентусиазма, можеше да се напълни темата. Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия