Получихте ли сметки за тока за месец април/за София/?

  • 2 455
  • 54
Този месец нещо се бавят. Току що направих проверка в сайта на ЧЕЗ и там излиза 'следващо отчитане 08.05-11.05', и плащането да е от 22.05-..., като нямаме неплатени такива/последното ни плащане е в средата на април/. Притеснява ме да не е следващата сметка да е за 2месеца,че лошичко ще ни стане. Вие имате ли сметки? И казали ли са нещо за 2 сметки накуп?
Виж целия пост
# 1
ма че аз и за предишния месец не получих! отидох със стара бележка да плащам - сметка си имаше там... ама в пощата ми цъ!
Виж целия пост
# 2
Аз не я чакам по пощата, а да излезе в E-pay, както винаги в началото на месеца. И в страницата на ЧЕЗ няма. newsm78
Виж целия пост
# 3
Аз не я чакам по пощата, а да излезе в E-pay, както винаги в началото на месеца. И в страницата на ЧЕЗ няма. newsm78

явно са се омотали нещо.
Виж целия пост
# 4
А аз си мислех, че само ние не получаваме... Всъщност и миналия месец не дойде сметка, а ходих да плащам със стара бележка. Явно и този път ще е така.
Виж целия пост
# 5
Ами аз чакам сметката за април ,ама я няма.
Ами то имаше предупреждение във вестника четох миналия месец,че един месец ще бъдат доста по-големи сметките и хората да се подготвят, явно ще се плаща за близо 2 месеца накуп...щели да правят някакво ново райониране според европейските стандарти , не разбрах точно и ще сменяват датите на отчитане и плащане.... #2gunfire
Виж целия пост
# 6
Ами аз чакам сметката за април ,ама я няма.
Ами то имаше предупреждение във вестника четох миналия месец,че един месец ще бъдат доста по-големи сметките и хората да се подготвят, явно ще се плаща за близо 2 месеца накуп...щели да правят някакво ново райониране според европейските стандарти , не разбрах точно и ще сменяват датите на отчитане и плащане.... #2gunfire

Ето къде е ключът от палатката.
Виж целия пост
# 7
Вчера платих сметката за април без бележка, направо отидох в касата.
Не смятам, че сметката ми е завишена, даже напротив. От както въведоха новия начин на отчитане
сметката ми за ток падна почти наполовина. Странно ми е защо?  newsm78
Преди плащах м/ 35 и 40 лв., сега от 2 месеца - 20-22 лв.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 8
Вчера платих сметката за април без бележка, направо отидох в касата.
Не смятам, че сметката ми е завишена, даже напротив. От както въведоха новия начин на отчитане
сметката ми за ток падна почти наполовина. Странно ми е защо?  newsm78
Преди плащах м/ 35 и 40 лв., сега от 2 месеца - 20-22 лв.  Rolling Eyes

Много странно, че не е излезнала в Е-рау още. Тя обикновено излиза на 1-2-3 число от месеца, а и в сайта на ЧЕЗ да няма сметки......
Виж целия пост
# 9
Нашата сметка дойде преди 2-3 дни по и-пей. С 10 лв по-висока, гоним 60 вече  Close Много съм възмутена, по дяволите!
Виж целия пост
# 10
А ако не излезе навреме сметката, харчите ли парите или те си стоят като перо в бюджета и се прибавят към парите за следващия месец? Във втория случай не би трябвало да има проблем да се платят 2 и повече сметки наведнъж. Thinking
Виж целия пост
# 11
Ама как така за май Rolling Eyes Че то днес е десети....Вчера си платих сметката за април, беше си съвсем нормална и си дойде навреме Peace
Виж целия пост
# 12
В Люлин (поне в нашият микрорайон) не получаваме сметки вече трети месец. От Енергото казаха, че не се знае кога ще започнем да получаваме сметки, изместиха сроковете за отчитане, за плащане, КАША.
Виж целия пост
# 13
Нашата сметка за април си излезе в E-pay още в началото на месеца. Малко по-ниска е от друг път, но гледам, че фактурата е до 27-мо число.
Виж целия пост
# 14
Имах впредвид сметките, които идват през май, но са за април. Нашата още я няма ни в е-пей, ни никъде.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия