Става и лошо при пътуване!

  • 3 971
  • 18
Съвсем скоро ни предстои да пътуваме с колата, в другият край на България.Налага се да вземем и децата със нас.Със големият си син,нямам проблеми при пътуването, но със щерката е някакъв кошмар.И на 30 км.не можем да идем,без да и прилошее.
Аз също въобще не мога да пътувам,на мен също ми прилошава,но за целта от аптеката се запасявам със хапченца.
Някой сблъсквал ли се е със подобен проблем и ако да,как се справихте?
Благодаря предварително.
Виж целия пост
# 1
 да и не сме така. При нас много ни помага пиене на цитронада по малко. Изстисквам 1 лимон, малко мед или захар и допълвам с вода едно шише от половин литър. Връчвам го на тръгване и по 1 2 глътки през 10 минутки. От Лимончето гаденето по разминава. Не знам дали при вас ще подейства, но при нас е неотказно!
Виж целия пост
# 2
Много е неприятно аз като малка също много повръщах при пътуване но го израстнах с годините Кофти е до организъм е На мен даже системи ми слагаха след дълги пътувания Има едно сиропче натриев цитат пробвай с него
Виж целия пост
# 3
да и не сме така. При нас много ни помага пиене на цитронада по малко. Изстисквам 1 лимон, малко мед или захар и допълвам с вода едно шише от половин литър. Връчвам го на тръгване и по 1 2 глътки през 10 минутки. От Лимончето гаденето по разминава. Не знам дали при вас ще подейства, но при нас е неотказно!
Благодаря,ще го пробвам. Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Извинявам се не написах правилно сиропчето-натриев цитрат
Виж целия пост
# 5
и аз багодаря и ние ще го пробваме Grinning Малката ми дъщеричка е много зле с пътуването. Става и лошо от нас до другия край на София и направо никъде не можем да мръднем Sad Мисля да я водя при личната лекарка да видим дали не може да и изпише нещо. Аз повръщах много като дете и помня че ми даваха някакви хапчета преди път newsm78
Виж целия пост
# 6
Аз овладявам положението с Кукулини - в деня преди пътуването се смучат три пъти на ден по две и в деня на пътуването също.  Peace
Виж целия пост
# 7
Натриев цитрат.
Виж целия пост
# 8
Цитат
Натриев цитрат.
той помага
Виж целия пост
# 9
Благодаря ви от сърце ще се запася. Hug
Виж целия пост
# 10
аз предпочитам малката да спи в колата,когато сме на дълъг път.иначе ползвам свещички Вомакур.също и вомитусхил-хомеопатично.има го на капки и на свещички.слагат се поне половин час преди пътуването.гледам и да не е много нахранена...
Виж целия пост
# 11
Синът ми има същия проблем.Започна, когато беше на 6 месеца и така до днес, но вече е по- добре - мисля че го израства.
Една аптекарка ми каза да сложа готварска сол в пъпчето и отгоре лепенка - страшно помагало  Thinking, аз ще пробвам
Виж целия пост
# 12
Ние само с Кокулин се оправяме-иначе изповръщаме всичко.
Виж целия пост
# 13
Синът ми има същия проблем.Започна, когато беше на 6 месеца и така до днес, но вече е по- добре - мисля че го израства.
Една аптекарка ми каза да сложа готварска сол в пъпчето и отгоре лепенка - страшно помагало  Thinking, аз ще пробвам

Това пък как помага за прилошаването  newsm78
не виждам логика
Виж целия пост
# 14
Това пък как помага за прилошаването  newsm78
не виждам логика
[/quote]

АМИ БАБИНИ ДИВЕТИНИ - АМА ПОМАГАТ, ЕЙ НА Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия