Den Muttertag werden wir begrüßen, ganz Deutschland uns liegt dann zu Füßen! 26

  • 8 950
  • 305
                                             
 
                                 
 
 
                                              
 
                               

 
 

наши снимки Потребител nemski Парола 777777
 
 Мами в Германия
 Мами в Германия 2
 Мами в Германия 3
 
 Мами в Германия 4
 Дас Фюнфте дойче тема
 Дас ЗЕКСТЕ дойче ТЕМА
 
 Дас Зийбте дойче Вайнахтстема
 Ахтунг- Ахтес Дойчес тема!
 Дяволски интересна – Нойнтес Дойчес Тема  
 
 10та Биографична тема на немските мами
 В Германия нашите мъничета скоро ще се радват на кокичета 11
 На  любимия в Германия сърцето си дарихме, но и за детска обич не спестихме (12)
 
 Ich liebe dich, Трифоне или Тринадесета фатална НЕМСКА тема
 Die Jecken sind los и в Германия се маскираме
  В Германия пихме по Карнавала до последен дъх, сега се жалваме с Въх!Въх![/url]
 
 Баба Марта идва на гости в Германия
 17 НЕМСКА, отчетна за Риенка. Какво сготви вампа днес ?
 Как да сготвим немски застраховател за вечеря- рецепта от Риен 18
 
 Мами в Германия и спеzиално zа Лиска номер 19
 Мами в Германия, или как да не се превърнем в дропли - 20
 Великденска треска за сръчни немски мами 21
 
Мами в Германия 22
Тема 23 от НЕМСКА ЗЕМЯ. Стягаме се zа басейни, реки, морета, еzера
Музикални страсти и предпочитания нажежават немската земя 24

 
Слънце весело пече, цяло немско сладолед яде 25
 

 
 Deutschland kocht или Готварска тема на НЕМСКИТЕ мами  
 
 
 
Toва сме ние,които правим темата:

 

Вечерница, Tatjana, surfline, Liska, rien, dezita, Мамунката, vivita, Шехи, pepelyashka, mystic, Biskara, Мi6ka, maira , анна в, grami, Priyatelka, ZiMa, Vessito, niko_leta, Nessa, matakosmata, Danin, Guinni, megstar, _ШоШи_ , Biba, mili, mopssy, Чиколина, Geri, diangeliGrami


Кръстниzа на темата е Татяна!

                               
Виж целия пост
# 1
Еее, тъкмо си пуснах поздрава и темата беше обявена за аут. Така че мисля тук да ви поздравя отново: http://www.vbox7.com/play:131bc69b

Не може да се сравнява с Грьонемайер, това тук е музика, гелле Лис?  Laughing

Ей сега по Пункт12 показаха откъс от Щерн ТВ снощи. Аз си го представях много по-зле, той всъщност се смее Яух на дрекзака, хич даже не показа шок.
Марк има глас, по-добре пее от Стош, но защо говори така бе хора, защо е такъв лигоч мазен? Цялата му атитюд ме отблъсква така силно, че качеството му на кюнстлер се омаловажава. Жалко за което.
Виж целия пост
# 2
Лигоч, но Отонормалфербраухер се връзва на лигочи и купува после СД-та...
Виж целия пост
# 3
Mистик, съЩо така ми действа и наШето Люси. Марк, естествено, е по-екстремен.
Нея я намраЗих оЩе когато в иЗгрева на НоАнгелките бяха на гости на Слави и той я попита, аджеба, какво е раЗкаЗала на останлите За България. Тя отговори: "Да си стискат чантите." КоЗа.
Виж целия пост
# 4
Мамун мила, аз него път в шоуто на Слави не съм го гледала, но съм чувала отзиви, да. Иначе тя никога не ми е била симпатична, няма реална причина, която да мога да цитирам, но има нещо неприятно в нея. Може би е прекаленото и самочувствие и липса на скромност. Иначе за едно и свалям шапка. Тя била много спортна! То беше вок-вм, после плуване ( май стана първа там), фигурно пързаляне. И то все водеща, много добра. За това - хут аб. Седях и се кумих как тъй тази пуста Люси всички спортове ги може  Laughing
А наскоро в Билд ам Зонтаг прочетох, че всяка от певиците на НА имала конто от 1,5 милиона евро. Гешетцт. Толкова ли фенове имат бе? Не мога направо да повярвам  Shocked
Виж целия пост
# 5
Толкова ли фенове имат бе? Не мога направо да повярвам  Shocked

И аz #Crazy.
Ще повторя или потретя(не съм сигурна колко пъти го каzвах вече)_Тоя деко хаан Марк ми е ужасно антипатичен и като глас не ми харесва_нещо като копие на Майк Леон от миналото щафе, ама мнооого бледо, НООО явно швулщината много се котира или цяла ДЕ се е опедерастила и подкрепя себеподобните.  Peace
Още ближа рани, че иzхвърлиха бейбиту със сексапилните устни, ни ги е срам #Cussing out .
Виж целия пост
# 6
Мистик, той Марк приказва като повечето в Офенбах и Франкфурт  Peace. Това е диалекта на канакетата  Laughing . Като излезеш тук на улицата и е пълно с такива дето викат "Иш тва, иш онова" и само думи, които съдържат арш, гайл и тем подобни знаят. Има даже двама кюнстлери, който ги имитират и много нови хитове вадят, с които доста пари правят. Ще потърся хит  Thinking
Виж целия пост
# 7
Мистик, да си приЗная, че и аЗ ако имах 1,5 мио. съЩо Щях да си стискам чантата. Mr. Green За спорта, гласа и танца - спор няма. Но таЗи поЗа, хайде ако може, няма нужда. СъЩото е и при Марк.

Друга тема. Все искам да ти кажа, макар и като майка на момче, че инатата фаЗа е и при нас във вихъра си. Мъжът ми се чуди, как не съм можела понякога да се оправя с него. Ако той го вЗеме от градина успяват да сготвят, нарежат слата, сложат масата, наиграли са се и ме чакат в пълно благоденствие. При мен е обратно. Игра, инати и чак тате като се прибере мога да свърШа неЩо.
ФаЗи на растежа. И при нас, и при тях. Mr. Green
Виж целия пост
# 8
Така....zна4и пропуснах аz сноЩи. А Марк по какъв повод каzа арШгайге на Яух?

За данъците, zа помоЩта на роднини в БГ. Редовно ни мина номера, 4е праЩаме пари на баба ми (става въпрос zа декларацията на татко ми). Ние написахме текст, 4е тя потвърждава 4е преz година хх сме й пратили сума ххх и подпис, това направо на немски.
От пенсионното в БГ вzехме раzпе4атък, колко пенсия е полу4авала и отдолу написаха "Сумата е в минимален zа страната раzмер" или неЩо от тоzи род. С това на превод в БГ и готово  Peace

Като става дума zа инатини....как реагирате, когато детето се тръШка? 4етох в една книга, 4е най добре било, да не се реагира, а просто да останеШ при детето и 4акаШ да свърШи  Thinking
Виж целия пост
# 9
...сготвят, нарежат слата, сложат масата, наиграли са се и ме чакат ...

Това все едно описваш положението у нас...и кво сега да вzемем да си направим клуб на малтертираните родителки ли newsm78 Crazy.

Като става дума zа инатини....как реагирате, когато детето се тръШка? 4етох в една книга, 4е най добре било, да не се реагира, а просто да останеШ при детето и 4акаШ да свърШи  Thinking

Точно така процедирам оставям я да си пищи колкото иска, вече почти иzлеzе от таzи фаzа, но по едно време беше станала непоносима. Най_голяматаексцесия ни беше на няколко пъти на площадката, когато реши да се катери по пърzалката и не искаше да си тръгваме, аz я вдигнах, тя се zатръшка, тогава единствено я хванах, бутнах в количката и я оставих да се нареве в края на площадката, да не надува гайдата по улиците...след като видя, че 3 пъти номера не минава спря да си покаzва ината Twisted Evil.
Виж целия пост
# 10
Няма как да говори иначе един
човек от гетото, простено му е
на Марк. Двамата, дето имитират
въпросните канакета, са Еркан и
Щефан. Единият е немец, другият
е турчин. Впрочем не говорят така
в нормалния живот, даже и английски
употребяват. Както и да е. Отскоро
се мъдри няква Синди от Марцан,
трътка, облечена в розово, гнус.
А Марк взе много да преиграва и се
е хванал за ДБ като удавник за сламка.
Все си мисля, че резултатите са напомпани.

Нашата Люси ме кефи. Проста, та симпатична.
Дали са се разделили с Джулиет?!?

Довечера е форентшайдунгът за Евровизията.
Имам един боен другар, мегатурбошвухтел, дето
е луд по Евровизията. Винаги прави кулинарни
партита с гозби на народите. Това е стихията му.
Защо е толкова педалска тая Евровизия? Сигурна
съм, че пак ще я води онова тунте Томас Херманс.
И цял Кьолн, и цял Хамбург ще са на крак.

Като казах Хамбург, кво става там, бре, мацки?
Противници на Г8, демоси, туй-онуй. При нас е
толкова спокойно, дъждецът ръми, капчуците пеят.
Виж целия пост
# 11
Марк без повод ръси глупости.
Нещо като нашето "глей ся, копеле,
да ти редим една далавера, копеле".
В този ред на мисли. Лаф да става.
Виж целия пост
# 12
Мамунке,ами тя добре си стиска чантата,даже пред баба си  newsm62 Нали бях ви раzкаzала,как реzервирала баба í при майка ми една покривка втора употреба и така и не я вzела.Иначе бабчето се хвалела как си праzнувала рожд.ден и похарчила 2000лв.
И zаЩо да ямат 1.5 мил.Ми нормално,те бяха толкова на6умяли и продадоха толкова албуми,че и в Квелле или Отто,къде бяха и рекламно лиzе или как се води,че чак спално бельо с тях правеха.
Да Татяна,оставя6 я да свър6и и си държи6 на твоето.Ако те види,че се ядосва6 Ще се въzполzва от това и Ще zнае,че това е начин да те контролира.
Виж целия пост
# 13
Така....zна4и пропуснах аz сноЩи. А Марк по какъв повод каzа арШгайге на Яух?

Не аршгайге, а дрексак. И го каза точно в смисъла на Лиска
Марк без повод ръси глупости.
Нещо като нашето "глей ся, копеле,
да ти редим една далавера, копеле".
В този ред на мисли. Лаф да става.
Мен ме дразни, ама може и да го вкарат в правия път.
Прекалено ми театралничи.
Или пък нарочно наблягат на това да е толкова шрил, за да печели от ненормалните "отонормалнфербраухер".

Сърфи е права за инатлъците. Друго не помага. В повечето случаи аз също сядам на земята и чакам да мине.
Веднъж ми се случи да постъпя като мацката от оная реклама, дето се затъркаля по пода в един супермаркет и децата се опулиха. Та и моите се опулиха тогава и след това проблеми при пазаруване не съм имала. Като изключим обръщането на количката веднъж. Crazy
Виж целия пост
# 14
И zаЩо да ямат 1.5 мил.Ми нормално,те бяха толкова на6умяли и продадоха толкова албуми,че и в Квелле или Отто,къде бяха и рекламно лиzе или как се води,че чак спално бельо с тях правеха.

Пилотния сингъл на NA го чух даже в
един затънтен бар в Южна Африка!
1.5 млн. не са много пари за тоз бранш.

Да, аршгайге е другото му обръщение.
На Яух каза дрекзак. Открийте седемте разлики.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия