Ако имам течение и съм бременна?

  • 1 010
  • 4
Момичета, здравейте! Аз се навих наскоро да си имам второ детенце. Проблемът е, че от доста време имам течение - много упорито е. Лекувах го преди, пак се появява. Въпросът ми е, течението пречи ли на забременяването и ако забременея, после би ли навредило нещо на бебето?Моля за съвети  Confused
Виж целия пост
# 1
Иди на лекар, да ти пусне микробиология, за да се види от какво е течението. Няма точен  отговор на въпроса ти дали пречи, защото не се знае от какво естество е то; може да не пречи (въпреки, че не трябва да го има изобщо), а може да е признак на сериозен проблем.
Късмет и скоро да се похвалиш! Peace
Виж целия пост
# 2
Arcana ти е дала отговора на въпроса. Отиди на лекар за микробиология, за да се установи от какво е течението. За да го имаш значи има някакъв проблем, който трябва да се лекува, а лечение в първи триместър от бременността не е желателен, лекарите и не назначават такова. И ние правим опити за бебе, откриха ми ентерококи, лекарката изчака да види дали ще ми дойде цикъла, за да предприеме лечението.
Виж целия пост
# 3
Аз имах течение в продължение на около 3г. което,може да се каже изчезна половин преди да направим бебо.  Винаги съм била прекалено слаба и след три години лекуван,появяване,лекуване,появяване....най-накрая се преместих при сегашният ми лекар и разбрах,че това е заради слаибият ми имунитет и,че това са гъбички и трябва да имам силен организъм за да не се появяват наново.Започнах да пия витамини.... и се изчисти напълно.Сега,откакто съм бременна пак го има,но доста слабо - било нормално докато си бременна...така,че ако е нещо такова - на дали проблем ще има! Споко...но иди на лекар

А некаа за по-лошите работи да не си мислим,защото все пак наистина човек никога не знае.Успех в бебеправенето.
Виж целия пост
# 4
Самолечинието не е работа отиди на лекар
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия