питане за детска градина

  • 520
  • 4
Можете ли да ми помогнете малко с инфо? Та интересува ме следното: след като вече детето е одобрено и попаднало в списъка на приети за дадена детска градина, какво се прави? Знам, че трябва да потвърдим в самата детска градина, че оставаме при тях. Но какво друго трябва да се носи? Може би акт за раждане и някакво медицинско свидетелство от личния лекар? А има ли още нещо?
Проблемът е, че когато излезнат официално списъците ние няма да сме в София, ще се върнем буквално в последния момент. И ще трябва да отреагираме много бързо. Ако е само до акт за раждане - добре, но ако трябва още нещо - сигурно ще ни забави.  newsm78
Виж целия пост
# 1
И аз това се чудих тия дни. При нас списъка е излязал и пише, че може да ходим да потвърждаваме вече. Акт за раждане, не се ли даваше още при записването?
Нека някоя стара пушка да каже Blush.
Виж целия пост
# 2
Аз ходих да потвърдя, попълних декларация и това беше. Ще отида или ще се обадя юни да попитам какво следва от тук на сетне.
Виж целия пост
# 3
Само ксерокопие от акта за раждане е необходимо да се занесе, за да се потвърди, че детето ще се запише в детската градина.  Peace Peace
От там ще ви дадат да попълните лично декларация, с която декларирате, че детето ви ще е записано и ще посещава точно тази детска градина.
Ако не ви дадат декларация (което може и да стане наистина, защото декларациите не са все още задължителни) - изчакайте да напишат пред вас на самата молба, че сте потвърдили записването на детето в детската градина. Peace Peace
Виж целия пост
# 4
Има нов закон според който трябва да се потвърди на място в градината.Като отидете да потвърдите ще ви кажат какви документи се изискват при записване - всяка градина си е индивидуална.Вземете и телефоните на градината за ваше улеснение.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия