Странни мании по време на бременност

  • 2 560
  • 56
Правите ли (правили ли сте) нещо много странно по време на бременност.

Някои хора ходят да миришат строителни площадки, други прояждат нещо, които са мразили целия си живот.

Аз съм лесна, просто не мога да заспя без да си наредя един пасианс. Даже се будя, ако съм пропуснала, нареждам го и заспивам спокойна.

При вас как е (беше)?
Виж целия пост
# 1
Аз не съм имала някаква мания...
или поне не се сещам за такава...  newsm78
Виж целия пост
# 2
Майка ми е яла тебешир, когато е бременеела с мен  Shocked
Виж целия пост
# 3
Всичко както си беше преди  newsm78
Май само сладолед започнах да ям, но това го отдавам на това, че не спазвам зверските хранителни режими /диети/, на които се подлагах преди да забременея /не че имаха ефект/ Mr. Green
Виж целия пост
# 4
Шоколад Милка - поне 1 на ден! EmbarassedТо и сега си ми личи!!! Mr. Green
Иначе някакви мании чак - не! Най-непретенциозната бременна сигурно съм била!
Виж целия пост
# 5
Откачам на тема пазар
Виж целия пост
# 6
За нищо по специално не се сещам,но за малко смах ще дам пример с майка ми като е била бременна с мен-всяка свободна минутка какво мислите е правила? Ходила да души контактите из къщи!! Laughing Crazy Crazy
Виж целия пост
# 7
По принцип съм доста смела, но ме хвана страх, че някой може да ме нападне и да ми направи нещо лошо на мен и бебчо в тумбака.
Виж целия пост
# 8
Ходила да души контактите из къщи!! Laughing Crazy Crazy

Ей за това става въпрос  Laughing
Виж целия пост
# 9
Само за храната - умирах си да ям шоколадов сладкиш + шпеков салам (не ям салам в нормално състояние) и спагети + чесън (нищо друго не слагах вътре, а иначе мразя чесън).
Виж целия пост
# 10
Последните месеци душех хартия...  Embarassed Непрекъснато имах нещо хартиено в носа си. Ама как хубаво ми миришеше!
Виж целия пост
# 11
Аз ям и Ескимо. Най-прекрасния звук е като го отхапя за първи път. Казва едно нежно "пук" и аз примирам от кеф.
Сега съм си складирала 10 ескименца в камерата и мисля да си запиша на телефона пукането.
Ненормална работа. То да го е срам човек да сподели.

Същия звук издават и едни листа на храст като се прегъват. Лошото е, че като се наберат и увяхнат не пукат така.


Виж целия пост
# 12
Започнах да ям гъби, преди това не ми понасяха Mr. Green
Виж целия пост
# 13
Никога не съм яла спанак сега го проядох даже ми е вкусен:) Другото е че ако не хапнали ПОНЕ по един сладолед на ден просто не мога да заспа преди това сигурно ми се събират по пет за цяло лято Laughing Blush
Виж целия пост
# 14
Последните месеци душех хартия...  Embarassed Непрекъснато имах нещо хартиено в носа си. Ама как хубаво ми миришеше!

Същата история и при мен , но в първите месеци... Crazy
Купувах книги и списания като бясна, за да ги душа ooooh!

И проядох някои неща,които преди мразех-например маруля.С тонове оцет.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия