Спешно издирвам хора, ИЗГОНЕНИ от Правителствена болница !

  • 633
  • 3
Здравейте приятели!
Аз съм един щастлив баща на 2-месечно бебе и пускам тази тема специално, за да потърся в този форум майки, на които им бяха отказани планирани раждания  в Правителствена болница през месец март 2007г. Предполагам сте разбрали как въпросната болница затвори родилното си отделение заради раждането на Калина. Това беше брутално отношение от страна на управлението на болницата спрямо десетки момичета, на които им беше обещано и  документирано раждане във въпросната болница, но то така и не се случи! Много бих се радвал, ако тук открия някой, засегнат пряко от този скандал, с когото да изясним нещата и да потърсим възмездие за претърпените неприятности! Аз и съпругата ми вече направихме свое разследване и сме 100% убедени, че въпросния ремонт не беше поради спешност, а поради VIP раждането на царската щерка. Ще спестя подробностите, за да не става досадно дълго.

Благодаря за евентуално съдействие!

Моите координати са:
dimov_mk@yahoo.com
icq 50056925

Виж целия пост
# 1
Ако наистина е така както казваш, да й бяха поставили охрана пред врата.... ама да откажат планирани раждания Rage... откровена грандоманщина е това. Извинявай, че ти оспамих темата, но просто не успях да се въздържа от коментар. ooooh!
Виж целия пост
# 2
виж в тази тема - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=89850.msg3314793#msg3314793, 195 постинг на Dani Djoneva (на 10 страница)... а под нея има и други. Не е било за раждането на Калина, обаче...
В Здравния с … 85;ик трябва да погледнеш, защото не всеки би видял тази тема. Може би трябва да им пишеш на ЛС, иначе я видят, я не...
Успех, каквото и да сте решили.
Виж целия пост
# 3
УБЕДЕН съм, че беше заради това!
И хората в болницата го знаят.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия