буйки Minimen-от къде и на каква цена!!!

  • 695
  • 9
имете ли представа от къде и на каква цена могат да се намерят!
Виж целия пост
# 1
Провери ли в техните магазини?
Виж целия пост
# 2
Не съм от София ,но ми предстои пътуване и ми трябва конкретна информация
Виж целия пост
# 3
Честно казано, точно буйки не съм виждала. Синът ми проходи със сандалки Минимен. Тогава (преди почти 3 години) струваха 35 лева, но напоследък цените им доста се вдигнаха, така че си мисля, че са поне 45 лева.

Аз знам за 2 магазина - единия е на Плиска, отстрани на самия хотел, откъм Цариградско. Другият е на пазара на Красно село. Иначе техни обувки има и в много други магазинчета, но са отделни модели и т.н.
Виж целия пост
# 4
И аз само обувки съм виждала - ортопедични са, много приятни, но на цена около 60 лева. Никога няма да купя на дъщеря си. Аз знам още един магазин - на Витошка, като се върви по посока НДК от дясно, след пресечката със Солунска, подминава се магазина на Леви'с, после пак един голям магазин Спорт Мания и тогава е магазина има обувчици на витрината и сравнително лесно се забелязва.
Виж целия пост
# 5
благодаря ви много за инфото
Виж целия пост
# 6
А къде точно на Красно село се намира магазинът им?
Виж целия пост
# 7
Преди няколко дни купих на сина си сандалки Minimen от магазина на Витошка на цена 49лв. Там нямат буйки или поне аз невидях. Виждала съм техни буйки в един магазин на Пиротска, в който принципно има много малък избор на детски обувчици, но не обърнах внимание на цената. Магазина е от страната на малкия ЦУМ и е в посока от Мария Луиза към Ботев малко преди ул.Самуил
Виж целия пост
# 8
до колкото знам буйки не пранят, но обувките им са подходящи за прохождане, и сандалите също, но според мен са с малко твърда подметка.
Виж целия пост
# 9
ние имаме буйки -много са хубави само,че са ни малки ето линк http://www.minimen.com.tr/rus1.html,но имат и отворен модел буйки,които са много симпатични -http://www.minimen.com.tr/rus1.html
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия