Training pants: cloth ли vinyl?

  • 2 933
  • 34
Ще се ориентирам скоро към приучване на гърне на Мая. Искам да й взема training pants, но не мога да преценя кое е по-добро и кое ще ми свърши по-добра работа: cloth гащички, подсилени между крачетата, и vinyl гащички върху тях (например когато излизаме навън), или направо найлонови гащички с cloth отвътре?!
Предполагам, че в този форум имате повече опит с такъв тип гащички, в Бг такова чудо горе-долу няма...
Ще се радвам на бързи отговори (колкото по-бързи, толкова по-добре, защото наддавам по ebay за гащичките Wink)
Виж целия пост
# 1
Цитат на: boo
Ще се ориентирам скоро към приучване на гърне на Мая. Искам да й взема training pants, но не мога да преценя кое е по-добро и кое ще ми свърши по-добра работа: cloth гащички, подсилени между крачетата, и vinyl гащички върху тях (например когато излизаме навън), или направо найлонови гащички с cloth отвътре?!
Предполагам, че в този форум имате повече опит с такъв тип гащички, в Бг такова чудо горе-долу няма...
Ще се радвам на бързи отговори (колкото по-бързи, толкова по-добре, защото наддавам по ebay за гащичките Wink)


Според мен - нищо от това не взимай, ами изчакай да се затопли времето и махай през деня памперса на Мая.
Аз поне така ще направя. Wink
Аз имам такива гащи и ИЗОБЩО не съм доволна от тях.
Ползвала съм ги два пъти с друга цел.
Виж целия пост
# 2
Кои именно имаш?

То е ясно, че ще махна пампата, но идеята ми за cloth гащите е, че са с троен слой между крачетата, тя е мокра, но не тече навсякъде...Та като е без пампа и по гащи, поне да не се много големи пораженията.

А найлонови гащички за излизане навън евентуално...
Ако взимам найлонови гащички - само найлон (за върху платнените гащички), или найлон с памучен слой отвътре?
Виж целия пост
# 3
Аз изобщо не съм ползвала такива
Просто я питах има ли пиш и я събличх в тоалетната.
После като усетих че може да държи повече време съм я оставяла в къщи без, а навън и обличах но пак посещавахме тоалетна на обществени места
Мисля че това е излишна инвестиция и няма да ти помогне много.
А и доста "рано" си се сетила. Ние вече бяхме сухи.
Но то си е и индивидуално
Виж целия пост
# 4
Цитат на: boo
Кои именно имаш?

То е ясно, че ще махна пампата, но идеята ми за cloth гащите е, че са с троен слой между крачетата, тя е мокра, но не тече навсякъде...Та като е без пампа и по гащи, поне да не се много големи пораженията.

А найлонови гащички за излизане навън евентуално...
Ако взимам найлонови гащички - само найлон (за върху платнените гащички), или найлон с памучен слой отвътре?


Ако взимаш за навън по-добре да са найлон с памучен слой отвътре.
Аз имам от тези с винил и памук и само найлонови.
Велина се е подсичала досега 2 пъти. И двата пъти беше от тези гащи. Затова не ги препоръчах.
Найлоновите гащички - само найлон ги забрави. Отврат са.
Виж целия пост
# 5
Цитат на: debelanata
А и доста "рано" си се сетила. Ние вече бяхме сухи.
Но то си е и индивидуално


Че защо пък да е рано??? Shocked
Не съм съгласна с теб.
Дъщеря ми април ще направи 2 и все още не ползва гърне. И не смятам че това е голям минус. Напротив, смятам, че ранното приучване на гърне е минус.
(Да не се обидиш, не го казвам с лош тон) Grinning
Виж целия пост
# 6

Ей такива гащички с троен слой между крачетата мисля да взема.
Тези, които са найлон отвън и памук отвътре как се перат?!
Виж целия пост
# 7
Цитат на: boo

Ей такива гащички с троен слой между крачетата мисля да взема.
Тези, които са найлон отвън и памук отвътре как се перат?!


Тези ми изглеждат добре. Моите са доста по-опасни. Twisted Evil
Ако по някаква случайност не съм ги изхвърлила и ги намеря ще ги снимам. Поне друг да знае да не взима никога от тях.
Виж целия пост
# 8
Ти говориш за такива, найлон отвън и памучен слой отвътре:

Аз затова питах от кои сте по-доволни.
Виж целия пост
# 9
Да, както и за онези,  само найлонови.

Ето тези, които доведоха до силното подсичане.

Виж целия пост
# 10
А амо найлоновите какво правят  Shocked
Нали някъде пишото трябва да се дене?! Ако се обличат върху памучни гащички, разбирам, но иначе как?
Виж целия пост
# 11
Цитат на: boo
А амо найлоновите какво правят  Shocked
Нали някъде пишото трябва да се дене?! Ако се обличат върху памучни гащички, разбирам, но иначе как?


Да, обличат се върху памучни гащички.
Виж целия пост
# 12
Confused Някакъв съвет за мен? Изобщо да взимам ли найлонови гащички (от който и да е вид), или да се придържам към тройно подсилените?
Виж целия пост
# 13
Цитат на: boo
Confused Някакъв съвет за мен? Изобщо да взимам ли найлонови гащички (от който и да е вид), или да се придържам към тройно подсилените?


Според мен - тройно подсилените.
Виж целия пост
# 14
...а за навън? Пампа или пак тройно подсилени гащички с или без найлонови такива отгоре, или пък найлон с памучен слой отвътре?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия