Купували ли сте си бельо от секс шоп и ако да, доволни ли сте от качеството?

  • 616
  • 5
Рекламите в Интернет на този тип бельо, от марки като Leg Avenue, Electric Lingerie и т.н. ме изкушиха и си купих няколко модела, но останах разочарована. И от качеството, и от материите, и от това, че на живо далеч не са толкова зашеметяващи, колкото на снимките. Да не говорим пък, че нямат размери и уж един размер пасвал на жени от 45 до 80 кг, което ми се струва невъзможно. Та изводът, до който стигнах е, че в обикновените магазини за бельо може да се намери много по-секси и по-фино бельо, а тези стават само да си забърша пода с тях.  Да не говорим, че са запечатани в пликове като чорапогащите и нямаш право нито да ги отваряш, за да ги видиш, нито пък да ги мериш. Та вие имате ли някакви наблюдения по въпроса?
Виж целия пост
# 1
не, но все си мисля, че това бельо не му е номера да е качествено  Joy
Виж целия пост
# 2
Как бе, жизненоважно е качеството , ако възнамеряваш
да го ползваш всеки ден
 smile3508

(Не съм си купувала, всъщност е истина , че и в обикновени магазини се намират интересни находки, ама само след доста търсене.)
Виж целия пост
# 3
Купувала съм основно комплекти корсет с бикини - нормални или с жартиери,  но не на сляпо - винаги съм мерила.
Обаче в наше село има доста секс шопове и съответно голям избор, пък и са отворени в неделя ...  Laughing
Виж целия пост
# 4
Не не съм купувала По нашите магазини вече може да се открие доста секси бельо
Виж целия пост
# 5
Пазарувам редовно от тукашните, но наистина, качеството е последното, което търся  Laughing Важното да е провокативно все пак. Това не е бельо за всекидневна употреба. Ако говорим за едно и също...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия