ортопед в Бургас

  • 3 144
  • 4
Малкият получи изкривяване на пръсчето на крачето искам да го заведа на ортопед но да е добър ,защото съм чувала доста негативи по отношение на бургаските ортопеди ,ако някай все пак е попаднал на свестен моля да ми го препоръча ако може с координати без значение дали работи със здравната каса
Виж целия пост
# 1
Моята дъщеря беше с луксация на крачето и да ти кажа честно обиколихме доста ортопеди в Бургас и при прословутия Христов от първа но останах доста разочарована.Никой от тях не откри проблема на детето.Затова опрях до София при проф. Владимиров и от там започнаха лечението.Незнам това с пръсчето дали е сериозно но ако мислиш,че е така по добре не си губи времето в Бургас.Аз лично ходя при проф. Владимиров в Горна Баня .Там са най-добрите и си разбират от работата.Незнам дали ти бях особенно полезна.
Виж целия пост
# 2
Д-р Илиев от Св.София.
Виж целия пост
# 3
Аз лично никак не съм доволна точно от д-р Илиев! Naughty въпреки, че точно той ни откри луксацията, но в последствие, когато си прикарахме Internet, се оказа че и аз съм можела  сама да я диагностицирам на тази възраст на детето, но като цяло не е никак наясно с лечението на точно това заболяване при децата! Уточнявам - ПРИ ДЕЦАТА, за останалите пациенти и заболявания - не твърдя нищо!!! Naughty
Виж целия пост
# 4
А д-р Колев от 1-ва поликлиника?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия