НЕ ПОРЪЧВАЙТЕ ВРАТИ ОТ ЕРГОН !!!!!!!!!!!!

  • 21 005
  • 17
Фирма Ергон за мен е в най-черният възможен списък. Поръчахме врати при тях през ноември миналата година . Първо трябваше абсолютно всичко да е готово, за да благоволят да дойдат да си вземат размерите - не можело без готови мазилки и настилки, после ги чакахме 75 дни да изработят вратите - закъсняха със срока - трябваше да ги монтират в края на февруари, звънях им два пъти, за да дойдат най-накрая да ги монтират в средата на март. На едната врата рамката е извита под дъга, на друга уплътненията не са залепени както трябва, на третата фурнирът между  пантите е разлепен, первазите не ги изрязаха както трябва и 'поправяха' със силикон разминаването в монтажа на рамката- няма да коментирам как изглежда, добре че ще има шкаф там и няма да бие на очи. Но върха на сладоледа е следното-  Бяха забравили част от рамката на едната врата и вече два месеца ги чакам да дойдат да си довършат монтажа. Няма да казвам за кой път ходя до офиса им да се разправяме. Вчера един господин на който звъняха и който явно отговаря за нашата поръчка, имаше нахалството да се изцепи че съм нямала право да ги притеснявам в офиса. Страшно съм недоволна от тази фирма - и като качество и като спазване на срокове. Така че сега ще се позабавлявам и с агенцията за защита на потребителите. Дано те да си свършат работата. Не си поръчвайте врати при тях!
Виж целия пост
# 1
Аз такова усещане има  и за BENATOFIX -  трети месец ги чакаме вратите обаждам се всяка седмица и се държат неадекватно по тел.
Виж целия пост
# 2
Ние не поръчахме от Ergon, защото се държаха с нас все едно ни правят услуга. Имали сме голям късмет очевидно.

Много съжалявам за това, което ви е сполетяло.
Виж целия пост
# 3
Другата седмциа ни идват вратите. Сега се обадих  закъсняха 10 дена, но аз си поисках обезщетение и ще ми намалят от цената
Виж целия пост
# 4
Нашата входна врата е от там и бяха изключително внимателни с нас . Цвета на фурнира го направиха по наша мостра като първо ни показаха резултата , после одобрихме и монтажа си беше точно на деня . Никакъв проблем .
незнам защо така се е получило с вас  newsm78?
Виж целия пост
# 5
Интересно - нашите всички интериорни врати са техни и бяхме изключително доволни от срока, качеството и поставянето.
В нова кооперация са поставени миналата година и все още са абсолютно като нови и нивелирани и никакви проблеми с панти или уплътнения.
Вярно е, че консултантките в магазина на Витошка не са от най-любезните, но всичко останало беше перфектно при нас.
Съвсем нормално е да се иска взимане на мерки при готово ниво. А не след това да решите, че паркета или каквато е там настилката ще е с 2-3 мм по-дебела или тънка и да си отворите големи проблеми.........
Виж целия пост
# 6
И аз да прибавя към черния списък -`Солид-55`.
Дойдоха ,взеха мерки ,взеха парите и два месеца ги няма... Идват 3 дни преди нова година и ме оставят с врата,но между железата и нея-атмосфера... #Cussing out Момчетата се смилиха(заради бебо-синът ни) и що-годе позапълниха местата с монтажна пяна.Няма нужда да споменавам колко разговори и обяснения-ние ви казахме това,вие трябваше да сте готови с онова,а всъщност - врата се изготвя на два етапа,не на три,както се получи в последствие... Когато дойде дърводелеца,с не точни размери на касата на вратата и наново едва ли не преправя всичко,казал на мъжа ми,че на няколко пъти щели да го бият `доволни` клиенти...
Изберете друга фирма за външните си врати Hug
Виж целия пост
# 7
Ние си поръчахме и външната и интериорните врати от Ергон.Интериорните на 23.02.2007 като по договор трябваше да са готови на 11.05 и съответно за тази дата беше насрочен монтажа.
Обадиха ми се на 3.05,че са готови и могат да дойдат да монтират.В крайна сметка дойдоха на 10.05 за монтаж,именно защото имат изискване да са приключили ремонтните дейности в жилището и да е поставена подовата настилка.
Вече си имаме врати и то хубави.Към нас бяха коректни,направо настръхнах като прочетох темата...
А за консултантките на Витошка...има и по-любезни и по-нелюбезни!
Виж целия пост
# 8
Не поръчвайте и от "Солид" - големи кретени са. Монтират вратите много некачествено!

А и ми казаха, че ако се заключа отвън ( исках врата с топка),  невероятната  им  врата ще бъде разбита за 5 мин. от техните момчета!!!

 Mr. Green
Виж целия пост
# 9
А някой да е поръчвал от Хармония? Доволни ли сте?
Виж целия пост
# 10
А някой да е поръчвал от Хармония? Доволни ли сте?
Аз се бях насочила към тях, но се отказах след прочетеното тук във форум супер негативно мнение.
Виж целия пост
# 11
Добре, няма да поръчваме от Егрон, Солид и Хармония....а от къде? Ние сме в голямо чудене в момента.... newsm78
Моля, дайте съвет!  bouquet
Виж целия пост
# 12
По-късно разбрахме,че има доволни от Баш майстора,намирал се в първата пряка на Прага след 5-те кьошета.Дано да се включи още някой. Peace
Виж целия пост
# 13
И аз да прибавя към черния списък -`Солид-55`.
Явно доста неща и при тях са се променили...към лошо,за съжаление.Те всъщност имат ужасно много поръчки и съответно огромни печалби-в много голяма част от новопостроените блокове вратите са техни/информацията ми е от извора-мъжа ми е в строителния бизнес/.
На нас ни правих 2 врати,но сме много доволни.Едната е монтирана преди 3 години,другата преди 1 година.При втората врата имаше малък проблем,обадихме се и веднага дойдоха и си го оправиха.Първата си беше перфектна,даже свършиха и нашата работа по къртенето-безплатно.
Съжалявам,че се нивото им явно спада,особено при частни клиенти като нас и вас.
Виж целия пост
# 14
И аз да прибавя към черния списък -`Солид-55`.
Явно доста неща и при тях са се променили...към лошо,за съжаление.

Да,явно имат много работа.Но след като е така - да наемат още хора или да отказват поръчки. Не съм прибавила и ,че за капак бяха объркали дръжката от към външната част-трябваше да е топка. След 1 месец телефонни разговори я смениха Confused
Всичко става по български.В началото се стараем,а след като наберем скорост - `и с вас и без вас -все тая...` ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия