Туристическа фирма УСТРЕМ 97 - лъжци и мошеници!

  • 740
  • 1
Здравейте!
Рядко ми се случва да се разочаровам до такава степен, че да ми се иска да "опетня" репутацията на дадена фирма...И все пак е добре да предупредя всички вас, на които предстои пътуване. Фирма Устрем 97, която се намира в City Centre Sofia, парадира за определението туристическа агенция, но на практика единственото, за което ги бива са празните обещания.
С приятелите ми пожелахме да пътуваме до остров Тасос и за да не чакаме последния момент се обърнахме към ТА Устрем 97 повече от един месец предварително за съдействие с резервацията за хотел. От Устрем 97 ни увериха, че няма никакъв проблем и места за хотела има. Нямаше проблем с взимането на парите единствено обаче. Една седмица преди пътуването ни се обадиха за да ни кажат, че резервацията не е направена и те не носят отговорност. За да не се налага да връщат пари ни предложиха хотел на 8 км от мястото, което искахме, далеч от всякаква цивилизация. Заради тяхната небрежност и безхаберие с една дума почивката ни се провали и ние останахме без резервен вариант. Не стига това, ами и не пожелаха да ни компенсират по какъвто и да било начин за причиненото главоболие, държаха се изключително нагло и нахално сякаш не те на нас, а ние на тях причиняваме неудобства.
Ако някой от вас има представа къде мога да внеса оплакване моля да ми пише.
Виж целия пост
# 1
Много съжалявам за провалената ти почивка. Оплакване можеш да подадеш в Агенцията за защита на потребителите на площад Славейков...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия