Хайде да направим нова група за Брейн бустър!И ПРЕДЛОЖЕНИЯ ЗА СРЕЩА !

  • 11 064
  • 198
Ние довършваме първата опаковка,но искам навреме да се разберем и кооперираме пак за купуването на бустъра.
Това нещо определено действа и смятам да и давам още 1 месец и после да направя почивка.
Ако някой знае колко време се почива,моля да сподели!
Лек и успешен ден!
Виж целия пост
# 1
FlutterБи ли обяснила за незнаещите  Embarassed как действа ББ, при кои болести се дава, върху кое въздейства, от къде се поръчва, колко струва, как се дава. Много въпроси станаха, но признавам си нищо незнам за него. Благодаря ти предварително   bouquet
Виж целия пост
# 2
Аз се записвам, понеже нашият е към привършване-бройте ме. Peace
Виж целия пост
# 3
Емия, би ли споделила как ви действа на вас и защо си доволна. Благодаря ти предварително за отговора!!
Виж целия пост
# 4
Аз също ще се радвам ако и на вас действа така добре както при нас. По принцип ние  изпиваме една  бройка и след това почиваме един месец и отново. Преди два дни ние също изпихме последнта доза и сега малкто почивка, но няма да се откажа и ще продължавам  да му го давам въпреки че проф,0Чавдаров беше много скептично настроен когато му казах че му давам ББ , вместо пирамем. То кой ме би с прът по ушите да му казвам ама аде,,,,вече ще си знам,
pepi r отоговарям на твойте въпроси , ние го пием за епилепсия например но  това е хран,добавка за мозъчната дейност поръчвам си го в аптеката и те ми го доставят.Лично аз съм много доволна , синът ми е и ученик ,и има проблем с усвояване на материала , затова започнах и да го давам, а има и друго откакто го взима спря и да боледува така често  както преди.
Виж целия пост
# 5
Ами аз го давам за проговаряне,колкото и смешно да звучи. Wink
Не сме проговорили истински,но откакто го взема се отвори да повтаря след нас думи,сочи,назовава ги.В началото не разбирах нищо и все още не всичко разбирам,но се оказа,че това,което говори има смисъл,а не е просто имитация на нашия говор.На вълка например казва "пука",на дърво "дабо,"на кърпа" къба".Освен това на няколко пъти каза изключително ясно "малка" като я попитах дали е голяма,каза "капка" като се къпеше и пръскаше с вода и "гола" -пак във ваничката.
Общо взето почва да казва разни думи.Отговаря на разни прости въпроси и прави дълги неразбрани изказвания,в които ,мисля си,също може да има смисъл.Ами това е .Отключи на десетия ден след започването на бустъра,опаковката в момента е малко под половината.Значи около месец и нещо сме го давали,от края на март.
Пак ще си взема,но приемам и съвети ,колко дълго се взема и дали да променям дозата.В момента давам по 3 мл,пак по моя инициатива и по прочетеното тук.Моята хомеопатка ме подкрепи в даването на бустъра,но не е запозната с точните дози.
Интересува ме също и това,дали се прави почивка.
Ами това е нашият опит.Моля и други мами да споделят,за да обменим опит.
Забравих.Струва около 35-36 лева,не помня точно,ако се купят 6 бройки.В аптеките  е 44-45 лева.Над 3 бройки е 38 и ли нещо такова/сори,но не помня цифри/. Embarassed
Виж целия пост
# 6
Ако искате пак да ви помогна – казвайте.
А за намалението са достатъчни 3 бройки, ама май ще ни дадат карта за намаление, така че в бъдеще няма да има проблем /май/
Виж целия пост
# 7
Когато има пак доставка за Пловдив, направо ме включвайте.   bouquet
Виж целия пост
# 8
Аз ,както се разбира,се записвам.
Който желае,да пише в темата.  bouquet
Дороти,мерси,много си мила! Heart Eyes
Виж целия пост
# 9
И аз се записвам.
Виж целия пост
# 10
Дежа ву, Росониери, Емия, мами – 4 бр
Виж целия пост
# 11
Мили мами, вие пак ме ентусиазирахте Simple Smile пишете ме и мен в бройката

Този път ще го поръчам и го започвам веднага.... Казха ми да изчакам в Германия с каквито и да е било нови медикаменти, но всеки изминал ден от живота на Мими без каквато и да е положителна промяна все повече ме отчайва. Затова ще опитам и ше се моля за положителен резултат  Praynig

станаха общо 5бр.
Виж целия пост
# 12
Казвайте как да се организираме. Hug
Виж целия пост
# 13
 там сте болшинство, така че аз се съобразявам.
Виж целия пост
# 14
Нека изчакаме до вторник, защото минялия път някои не видяха темата и съжаляваха.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия