Преглед за разкритие!

  • 3 082
  • 27
Здравейте, в коя седмица ви правиха вагинален преглед за разкритие? Болезнено ли е ? И ако имате разкритие какво ли се прави?
Виж целия пост
# 1
Прави се около 20 г.с.
Не не е болезненое, става точно за 1-2 секунди.
Ако има разкритие се прави серклаж - завръзват ти шийката - казано народному  hahaha
Пожелавам ти всичко да е наред. Няма нищо особено в прегледа и е съвсем безболезнен!
Виж целия пост
# 2
35-та. Имах подготвителни контракции. Не е болезнено. А относно какво се прави - Прибираш се, събираш си багажа и следиш часовника за честотата на контракциите. До седмица- две раждаш.
Виж целия пост
# 3
35-та. Имах подготвителни контракции. Не е болезнено. А относно какво се прави - Прибираш се, събираш си багажа и следиш часовника за честотата на контракциите. До седмица- две раждаш.

Това може да се прави и преди раждане пак!
Но първия е път е към средата на бременността, за да се види как се "държи" шийката.
Виж целия пост
# 4
На мен ми правиха чак когато влизах да раждам  newsm78 Мен лично ме болеше, но наистина минава за 2 секунди. А ако имаш разкритие, няма да усетиш нищо  Hug
Виж целия пост
# 5
на мен ми правиха такъв преглед на термина, и след 2дни родих, не е болезнен, но е доста неприятен, леко раждане
Виж целия пост
# 6
не е болезнен, но е доста неприятен, леко раждане

подкрепям Peace

иначе на мен ми правиха такъв преглед 3 дни след термина,след като получих болки и същия ден родих!
Виж целия пост
# 7
  още не са ми правили такъв преглед,сигурно като се разраждам
Виж целия пост
# 8
Sani+, първоначалният преглед за евентуално разкритие се прави към 20г.с., както е писала marina 79,  за да се установи какво е състоянието на маточната шийка. След това по преценка на наблюдаващия лекар се прави около седмица преди термина. При мен беше доста неприятен и болезнен, надявам се при теб да не е така
Виж целия пост
# 9
На мен въобще не са ми правили такъв Tired
Виж целия пост
# 10
Първи преглед-20г.с(изобщо не усетих нищо)
Втори(ако бременността е нормална)-около 2 седмици преди термин(този ми предстои)
Виж целия пост
# 11
Sani+, първоначалният преглед за евентуално разкритие се прави към 20г.с., както е писала marina 79,  за да се установи какво е състоянието на маточната шийка. След това по преценка на наблюдаващия лекар се прави около седмица преди термина. При мен беше доста неприятен и болезнен, надявам се при теб да не е така

Това не е практика навсякъде. Ако бременността протича нормално се прави чак като почнеш да раждаш. Поне при мен беше така. Иначе наистина по-скоро е неприятно, отколкото болезнено, особено ако ти го правят по време на контаркция #Cussing out.
Виж целия пост
# 12
От седмия месец започнаха да им правят такива прегледи защото имах болезнени контракции. Боли ако лекаря не е внимателен. При разкритие над 2 см. дават лекарства и болничен да лежиш в ъкщи.
Виж целия пост
# 13
4 дни след термина ми направиха,а след още 2 родих Laughing
Не е болезнено,разбира се.Не се шашкай излишно. Peace
После в болницата като ме приемаха пак ми направиха такъв преглед.
Виж целия пост
# 14
Мен ме преглеждаха в 23 седмица но не знам дали ме гледаха за разкритие newsm78 Само ми каза съблечи се сега и се качвай  на магарето #Crazy за да опипам шийката Rolling Eyes а аз му казах не е ли опасно Simple Smile не искам !А той: А секс правиш ли?  Simple Smile аз казах ДА  Mr. Green и той ми значи няма страшно Crazy Опипа ме вътре нещо,понатисна ме тук там и това беше за 2 мин, нищо не ми каза и смятам всичко да е било наред! Praynig 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия