Окръжна болница Варна- присъствие на бащата

  • 1 854
  • 12
Искам да попитам дали знаете - разрешено ли е присъствието на бащата по време на раждане в Окръжна болница Варна и ако да при какви условия.

Смятам да го проверя на място в понеделник, но ако някои знае моля да коментира.
Виж целия пост
# 1
за татковците не  мога да ти кажа нищо,просто незнам,но искам да те питам към кой лекар в окрб си се ориентирала? newsm78
Виж целия пост
# 2
Не съм чувала за присъствие на бащата в Окр.болница. Ама защо ти е да водиш таткото при раждането, мъжете са по-страхливи от жените и само повече паника и шашкане.Твоя си работа, аз лично предпочитам таткото да не ме вижда в този момент - разкрачена, измъчена от напъните, кръв и т.н. ....
Виж целия пост
# 3
В Окръжна имат една предродилна и една родилна зала, тъй че не виждам как биха пуснали външен мъж там...
Виж целия пост
# 4
Мен също ме интересува информацията, защото нашият татко има желание да присъства, въпреки че вметна че още не е решил на
100 %  Joy!!!
Виж целия пост
# 5
Не може, доколкото знам, освен ако не е колега да на направят компромис....
Виж целия пост
# 6
доколкото знам не може държат на стерилност в отделението и въобще не пускат външни лица вътре и свижданията са навън в градинката
Виж целия пост
# 7
Една приятелка ражда през октомври там, мъжът й е присъствал, незнам дали отначало, но със сигурност е снимал към края на раждането и новороденото бебе . Платили са, но незнам колко. Не са със сигурност познати на никой лекар там.
Виж целия пост
# 8
Една приятелка ражда през октомври там, мъжът й е присъствал, незнам дали отначало, но със сигурност е снимал към края на раждането и новороденото бебе . Платили са, но незнам колко. Не са със сигурност познати на никой лекар там.
А може ли да я попиташ колко им е струвало? Тя при кого ражда?
Виж целия пост
# 9
Сега погледнах в сайта на Св. Анна- пише, че може бащите да присъстват(подробности няма).
Виж целия пост
# 10
Ето и подробностите - струвало е 60 лева, съвсем официално с касова бележка. Няма значение при кой лекар ще раждаш, това е услуга на болницата. Приятелката ми каза че е била сама като е раждала, т.е. нямало е друга жена, но не се знае как стоят нещата ако раждат две едновременно. Може другата да има нещо против, незнам. Най-добре на място да се разпита още.
Виж целия пост
# 11
Да току що отворих сайта им, има вазможност за присъствие на бащата  Wink - друг е въпроса дали нашият тати дотогава няма да се откаже!
Виж целия пост
# 12
Аз проверих на място и ми казаха, че се плаща 60 лв. в касата, стои си там и си чака и когато дойде времето го обличат с престилка или манта и го пускат вътре, в общата зала. Може по някои време да го изкарат навън, но общо взето става.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия