"Орифлейм" - тема за консултанти 2

  • 13 475
  • 356
"Орифлейм" - тема за консултанти
Виж целия пост
# 1
бубанка само дебне да пуска новите теми Laughing добре че си ти, ние има да си пишем Peace иначе хич не съм на 12 аз, на 6 съм си, ама си цикля тука Peace
Виж целия пост
# 2
дебна, защото 15 стр. е ограничението, за да не се натоварва системата  Wink
Виж целия пост
# 3
благодаря за пояснението, аз да кажа и тук че мога да поръчам още 4 чифта очила, утре ще пускам поръчка Peace
Виж целия пост
# 4
бубанка само дебне да пуска новите теми Laughing добре че си ти, ние има да си пишем Peace иначе хич не съм на 12 аз, на 6 съм си, ама си цикля тука Peace
Карай, объркала съм се значи Embarassed, но ти ги пожелавам в най-скоро време Peace.
Виж целия пост
# 5
честита нова темичка Peace
Виж целия пост
# 6
ами благодаря, аз не съм проверявала сега как са нещата, чакайте че забравих да си пусна поръчката покрай форума ooooh!
Виж целия пост
# 7
Имаме нова тема. Wink Да знаете днес пускайте поръчки до 14.00 часа,че иначе чак в понеделник.
Виж целия пост
# 8
да знаете сайта работи, пуснах си поръчка и вече има потвърждение по мейла за поръчката, малко е шашнат сега в началото, но няма кой знае какви промени Peace
Виж целия пост
# 9
Незнам кой е шашнат,но в секцията Бизнес нещата изглеждат много сериозни. Naughty
Виж целия пост
# 10
снощи беше много ошашкано, натискам едно, томи отваря друго, а бизнес не съм го разглеждала подробно имаше там shopping features за това ли говориш?
Виж целия пост
# 11
При справката за активност всичко ми изглежда много сложно. newsm78
Виж целия пост
# 12
Финанси,също ми се струва малко различно.
Виж целия пост
# 13
не съм оглеждала, ама може и да има нещо променено Peace
Виж целия пост
# 14
Момичета, някой да иска червената кожена чанта с двете дръжки, която миналия месец беше в офертата за 100 точки в края на мес. април и я взимаш за 7.50лв.? Едната ми остана и я предлагам на вас Grinning. Ако искате, пишете на лични.
П.П. аз съм от Пловдив
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия