Как защищитавате децата си и себе си влизайки в Интернет пространството?

  • 611
  • 10
Kak zastitavate dezata si i sebe si vlizaiki v Internet prostranstvoto,dori i v bezobidni forumi kato tozi?
Kakva informaziq za vas i semeistvoto vi si pozvolqvate da spodelite?


Как защитавате децата си и себе си влизайки в Интернет пространството,дори и в безобидни форуми като този?
Каква информация за вас и семейството ви си позволявате да споделяте?

Моля, пишете на кирилица!
Виж целия пост
# 1
Ама какво говориш, каква защита?  #Crazy
Няма такова нещо! Тук всичко си е на тезгяха - мъж, деца, роднини, любовници, кой кого колко пъти и как, апартаменти, вили, коли, обзавеждане, третата чупка на сифона вляво, изгледи през прозорци, кой има СОТ, кой няма, какви са ни бравите, къде си държим ключа от квартирата, парите и бижутата...
И голите дупета на децата ни са тук, какво си мислиш ти, всичко е на показ!  Crazy
Виж целия пост
# 2
Много параноясвате с този Интернет. На никой не му дреме на гъза, кой какво има и какво му се е случило...
Виж целия пост
# 3
Този "гост" иска да ни изкопчи информацията без бой  Mr. Green
Виж целия пост
# 4
Не споделям лични неща и неща, които не бих казала на всички. Това е само форум, но е доста голям. А познатите тук не са малко. Аз лично знам за 3, но дали те знаят за мен - това е друг въпрос.
Виж целия пост
# 5
Имаме антивирусна и фаерлоу, така се защитаваме. Децата ни все още са малки и ползват компютъра под контрол. А когато започнат да влизат повече в Интернет и сами, ще сложим филтър за да не могат да посещават определени сайтове. Колкото до форумите, аз лично, внимавам какво споделям. Знам че мои познати, приятели и роднини ме четат, но и да не го правеха пак щях да внимавам. Не се възприемам като параноичка, но спазвам известна дистанция.
Виж целия пост
# 6
Не бих споделила пинкодовете на кредитните и дебитните ни карти  Wink
Както и лични неща, които засягат родителите ми или родителите на мъжа ми.


Това за защитата не го разбрах, предполагам някой трявба да ме нападне, за да тръгна да се защитавам ...
Виж целия пост
# 7
Всеки има някакъв усет за самосъхранение...
Споделям това, което не е моя лична или семейна тайна... Не споделям неща, от които да ми стане неудобно, ако ме изтипосат на първа страница на "Лична драма" с все името и адреса, примерно... Не споделям неща, които биха били заплаха за мен и семейството ми (както Никол - кодовете на дебитните си карти например)
Виж целия пост
# 8
И аз не споделям строго лична информация,късаеща по някакъв начин сигурността на който и да е от моите роднини и близки.Никой не е луд да си напише кодовете за където и да е...
А този гост е голям тарикат с това питане.
Виж целия пост
# 9
Детето си още няма нужда да го защитавам, а не мисля, че аз имам нужда от защита. Знам какво съм казала и винаги е имало граница.
Виж целия пост
# 10
Знам че мои познати, приятели и роднини ме четат, но и да не го правеха пак щях да внимавам.
Тук е най-ясно написано, за това го цитирам - нищо лично срещу автора на текста.
Това което пиша е това което мисля и което казвам право в очи - нямам притеснения. Открит човек съм, не че не са злоупотребявали с мен, но не се впечатлявам. Внимавам със снимките на детето си, за да не давам хляб на извратени типове, които бродят из интернет пространството /въпреки че те биха цапали собствения си монитор, а не моя/  Wink
Кода на дебитната карта не ме притеснява - притеснява ме този на кредитната.  newsm78
Може и да съм прекалено доверчив човек, но това съм си аз.  Embarassed
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия