Ima li budeshti maiki ot Varna,koito da mi preporu4at dobur ginekolog(jena)?

  • 807
  • 8
Zdraveite i izvinqvaite, no kirilicata mi  ne e aktivna.
Bih iskala da razbera ot nqkoi bude6ti maiki preporuki za svoq ginekolog(jena,rabote6ta sus zdravna kasa), tui kato az se nasochih kum d-r Radeva ot okrujna bolnica, no razbrah ot foruma sluchaino frapirashti slu4ai kum otnoshenieto i kum nqkoi bremenni momi4eta i 4estno kazano mi smruzna kruvta.
Blagodarq vi predvaritelno.
Виж целия пост
# 1
Добри са Д-р Христова и Д-р Крумовски от Мед.център Санита в Младост. Работят в един кабинет, но в различни смени. Най-добре си запиши час предварително, тел. на регистратурата е 57-18-18.
Виж целия пост
# 2
 д-р. Петинка Цветкова!!!!!  ул. Тодор Влайков 65  тел. 052 603 654  ул.Битоля1 ет1 ап 3  тел.052 635708
     ЩЕ БЪДЕШ ОЧАРОВАНА!
Виж целия пост
# 3
А защо задължително жена newsm78
Едни от най-добрите гинеколози са мъже
Виж целия пост
# 4
А защо задължително жена newsm78
Едни от най-добрите гинеколози са мъже
Peace Напълно подкрепям.
Виж целия пост
# 5
Добри са Д-р Христова и Д-р Крумовски от Мед.център Санита в Младост. Работят в един кабинет, но в различни смени. Най-добре си запиши час предварително, тел. на регистратурата е 57-18-18.

Аз бях при д-р Христова и съм много доволна.Даже раждах при нея! Peace
Виж целия пост
# 6
Аз съм при д-р Халачева  Heart Eyes
Тя преглежда в Окръжна Болница и в Майчин дом!
Невероятен специалист е, съдейки по разговорите ми с мои приятелки, раждали при нея!
А и е израждала майка ми с мен едно време  Heart Eyes
razbrah ot foruma sluchaino frapirashti slu4ai kum otnoshenieto i kum nqkoi bremenni momi4eta i 4estno kazano mi smruzna kruvta.
Blagodarq vi predvaritelno.
Разбира се, за всеки лекар има и добри и лоши отзиви, няма как Simple Smile
Но аз лично ти препоръчвам нея Simple Smile
Виж целия пост
# 7
И аз бях при д-р Христова и съм доволна.
Виж целия пост
# 8
д-р. Петинка Цветкова!!!!!  ул. Тодор Влайков 65  тел. 052 603 654  ул.Битоля1 ет1 ап 3  тел.052 635708
     ЩЕ БЪДЕШ ОЧАРОВАНА!
Тя ми води и двете бременности. Като цяло нямам забележки, само понякога нямат направления за изследвания и се наложи веднъж или два пъти да си ги плащам. Но това да и е кусура. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия