Имам отлепване на плацентата в 32 сед., моля за информация ?

  • 794
  • 7
Здравеите, в 32 седмица съм и съм с 4асти4но отлепване на плацентата. Имах леко кървене което спря, но в момента съм в болница за задържане. Моля за информация за това какво може да се слу4и с мен, има ли маики с преминали през това ? Моля за помощ и информация.
Виж целия пост
# 1
Никои ли не знае нищо за отлепена плацента ? Sad  Cry
Виж целия пост
# 2
Ако лекарите са проверили, че бебето получава достатъчно кислород и хранителни вещества - всичко е наред!!! Това е важното в случая !Всичко най-хубаво ти желая  Hug
Виж целия пост
# 3
Щом си в болница, рисковете са сведени до минимум.

При отлепена плацента се затруднява достъпът на кислород и хранителни вещества до бебето.

Трябва да лежиш и да те наблюдават, бебето най-вече.
Ако има опасност за него, ще предизвикат раждане или ще ти насрочат секцио. Всичко най-добро и от мен.  Simple Smile


Виж целия пост
# 4
Да , щом си в болница под наблюдение , няма проблем.

Най-вероятно ще се опитат да задържат раждането поне до 36-та г.с. ,
за да доузрее   бебенцето.
Виж целия пост
# 5
Благодаря на вси4ки за отговорите. Дано вси4ко да мине добре. Дано се задържи до  35 седмица поне. Мерси за отговорите  Hug
Виж целия пост
# 6
Само бъди спокойна и мисли за предстоящата среща с бебчето ти ! Важното е, че си в болница, а там си знаят работата ! Почивай си и ще видиш, че всичко ще бъде наред !!! Успех !
Виж целия пост
# 7
не се тревожи, миличка . важното е , че си влязла за задържане да те стабилизират . аз също съм с частично отлепена плацента в малък участък, обясниха ми, че трябва да удържим още до към 35 седмица , за да няма опасност за бебето . не вдигай тежко, не се претоварвай физически и най-ве4е- лежи колко можеш пове4е . много здраве ти желая !
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия