Негърски целувки - има ли някъде в София

  • 1 285
  • 12
Едно време ни носеха от чужбинско Негърски целувки - като бонбон, но по-голямо, с пълнеж от нещо като сметана и с глазура от шоколад.Никъде в София не съм виждала, а така са ми се прияли.Моля ви, помагайте, ако сте виждали къде се продават. Praynig  bouquet
Виж целия пост
# 1
За съжаление не знам ,къде ги има в София.Купи си обикновени целувки.Много са приятни на вкус.
Виж целия пост
# 2

Тези ли имаш предвид  Thinking?
Виж целия пост
# 3

Тези ли имаш предвид  Thinking?

Да!

Потекоха ми лигите, добре че не съм бременна! ooooh!
Виж целия пост
# 4
Май само със снимчица мога да ти помогна, не съм виждала в БГ.
Дано все пак някой да знае и да те упъти къде ги има  Peace!
Виж целия пост
# 5
Това ми напомня на едновремешните популярни във Варна сладки Бриз..........ех....спомени.....
Виж целия пост
# 6
И аз много ги харесвам тези сладки Laughing
Макар и изключително рядко /в последните години Rolling Eyes/ съм ги намирала и в София, за съжаление обаче не мога да ти дам адрес Sad
Проверявай по-малките павилиончета, не в големите магазини. Лошото е че като намеря някъде, и до седмица вече нямат и не доставят #Cussing out
В морските градове по-често съм ги виждала Peace
Виж целия пост
# 7
Попадала съм на турски такива. Опаковани са по 2 или 3 броя, но име не мога да се сетя Sad Погледни в по-заредени бонбонени магазинчета. А ако ти се занимава, си направи домашни Wink Ето: http://forum.bgkulinar.net/viewtopic.351.html
Виж целия пост
# 8
anomalia, много благодаря за рецептата, ще се опитам да ги направя. Hug  bouquet
Виж целия пост
# 9
Няма за какво  bouquet
Кажи после как са, че отдавана им се каня и аз. Успех!
Виж целия пост
# 10
Изглежда ми лесна направата на тези бонбони. А и си спомням че са много вкусни и скоро ще се пробвам да ги спретна. Благодаря много anomalia .   bouquet
Виж целия пост
# 11
не знаех, че така им викат  newsm78  и аз не съм ги виждала тук, но в Германия и Австрия например ги има във всички супермаркети (на мен лично не ми харесват обаче)! помоли някой да ти донесе  Peace
Виж целия пост
# 12
Видях нещо подобно , мисля че във Фантастико в Студ.град. Понеже и аз съм опитвала такива и съм се чудила дали има такива в България, ми направиха впечатление, ама ми се сториха малко скъпи (2-3 лв) и затова не си купих.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия