Въпрос към мамите ползващи Милумил

  • 5 954
  • 13
Здравейте мами.
От както е на изкуствено хранене Анна си хапваше Аптамил и й действаше доста добре. По препоръка на педито трябваще да й взема хипоалергенно мляко и аз се спрях на Милумил ХА1. То е доста гъстичко, а за вкуса да не говорим колко е гадно. Както и да е. Анна си е лакомия и си хапва добре. Да, обаче се запече. На два-три пъти я изаквам с термометър и излиза едно супер гъсто и зелено ако. Мислех си, че това е от смяната на храната, но тя си изяде вече цялата опаковка Милумил, а положението е същото. Много пъшка горката и все не може сама да се изака. Реших, че не й действа добре и пак ще минем на Аптамил.
При вас как е с този Милумил. Имат ли запек бебчовците? А какво ще кажете за зеления цвят?
Виж целия пост
# 1
даваш ли сокчета? така става от ябълката
и съм чела от мамите тук че когато храната не се обработи на цяло, а мине бързо през стомахчето било зелено акото (това не го твърдя, просто съм го виждала написано)
Виж целия пост
# 2
Цитат на: albenadi
Здравейте мами.
От както е на изкуствено хранене Анна си хапваше Аптамил и й действаше доста добре. По препоръка на педито трябваще да й взема хипоалергенно мляко и аз се спрях на Милумил ХА1.

А защо не Aptamil HA?  Аз давах Милумил 1 (не ХА, а обикновения) в началото 3-4м, но не сме имали вашите проблеми. А за цвета Confused  вече не помня... нагледала съм се на толкова цветове, че вече не ми прави впечатление. Май тук бях чела, че зеленото е нормално за Милумила  Thinking . Но нека ти кажат другите мами с "по-пресни" впечатления.


П.П. ок! поправих се.
Виж целия пост
# 3
Милумил ХА си е обикновено хипоалергенно мляко, а разликите с Аптамил ХА ( къде между другото го продават, че никъде не съм виждала?)  са незначителни, та не е като да си помпаш детето Wink

 Ние сме имали такъв проблем с Милумил ХА-то, но децата са различни, може на вас да действа запичащо, знам ли? Педиатърката какво казва?
Виж целия пост
# 4
Ние имахме подобен с Криси проблем преди захранването. Решението беше, че 2 седмици и давах Блемил срещу запек и нямахме повече проблеми. След захранването нещата съвсем се нормализираха.
Виж целия пост
# 5
Честон казано не съм чувала да има Аптамил ХА  Thinking
Иначе още не давам сокчета, нито сме почнали захранването. Само на мляко е. И все пак ще си останем на Аптамил - мисля, че по-добре й понася. Поне ака сама и не е толкова гъсто. Ако има Аптамил ХА моля да ми кажете къде се продава. Аз не съм виждала. Все си мисля, че като започнем захранването акото ще бъде нормално...  Thinking                                    
Благодаря на всички за отгворите! Simple Smile
Виж целия пост
# 6
Ами и ние сме на милумил от почти 2 месеца и все сме си запечени и акото ни е зелено Cry давам какви ли не сокчета,круша разхлабващите на хип,пюрета все разхлабващи взимам ,сега вече ядем зеленчукови и каши и малко се поуправихме,не вярвам обаче  запека и зеленото ако да е от милумила,преди бяхме само на кърма и си беше същото,аз всъщност друго ако освен зелено много рядко виждам/само когато ядем пюре с чушки или моркови/  33uu
Виж целия пост
# 7
Цитат на: albenadi
Честон казано не съм чувала да има Аптамил ХА  Thinking

Има, но дали го внасят е друг въпрос. Thinking Проверявала ли си в складовете за детски храни Rolling Eyes

Цитат на: albenadi
Все си мисля, че като започнем захранването акото ще бъде нормално...  Thinking                                    

А какво е "нормално"?!?!?!. Всеки път е с различен цвят и гъстота, зависи какво е ял бебо, освен млякото Grinning
Виж целия пост
# 8
Моето мнение е, че зеленото ако и запека твърде вероятно да са от млякото, защото при нас е есъщата ситуация, само че с Frisolac. Сега като прочетох, че и други майки имат такива проблеми, си дадох сметка, че най-добре ще е да сменя Frisolac-а, май. От кое мляко сте най-доволни?
Виж целия пост
# 9
Привет и от нас!!!Ние сме на Милумил 1 и положенеито беше същото.Дадох 2-3 пъти Дуфалак и сега се изхождаме на ден и половина,мисля,че е нормално!
Виж целия пост
# 10
Да, явно си е от храната.... Много кофти. Поръчала съм на мъжа ми чайче против запек, с нетърпение чакам да си дойде да му дам на бебчето, че то горкото само пъшка, пищи и не може да се изака. А не искам пак да действам с термометъра.

То пък нищо не ни отмина бреййй. То не беше отбиване, то не бяха колики, а сега и с тоя запек... Направо й се чудя как има сили да ми се смее и да ми гука  Confused
Виж целия пост
# 11
nie byhme na aptamil do tretia mesec i posle minahme na milumil,ama 4esno da si kaja milumil e po vkusen i nee tolkova mazen,sashto se zapichat ot smynata na mlekata davai i sok4e ot ananas dosta razhlabva -nas samo takova ni upravy
Виж целия пост
# 12
Здравейте и ние сме със запек, ядем Аптамил и тъкмо си мислех да го сменям ... защото акаме на 2 дни веднъж и то с помощта на термометър... не знам какво да направя.
Виж целия пост
# 13
Цитат на: Galya S
Здравейте и ние сме със запек, ядем Аптамил и тъкмо си мислех да го сменям ... защото акаме на 2 дни веднъж и то с помощта на термометър... не знам какво да направя.

probvai sas sok4e ot ananas-nas samo tva ni razhlabva ili kompot ot sini slivi ,ama nedei s ternometar 4e privikvat i posle stava strashno
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия