Крем за тъмни петна от бременността

  • 911
  • 12
Бяха ми кавали преди някакъв ефективен,но не беше за мен и не му помня името
Моля да споделите  bouquet
Виж целия пост
# 1
чувала съм за ефективен и еФтин  Mr. Green на "Кокона майка", също и за такъв на Виши.
Най-добре е май да се направи пилинг шест месеца след раждането...есен или зима..
 
Аз така ще направя есента, макар че шест месеца след раждане почти не се забелязват петната под очите.
Виж целия пост
# 2
Ползвах на Чико ефект нулев.
За Кокона и аз съм чувало добри отзиви.Жалко ,че не го знаех когато ми трябваше Close
Виж целия пост
# 3
Имам на челото.
Ползвах Мела Д на Ла Рош, сега на Виши един зелен, ефект засега - нулев  Confused
Виж целия пост
# 4
Моя приятелка е с такъв проблем( не след бременност)- доволна е от Мела Д и избелващия тоник на Биотрейд.
Виж целия пост
# 5
Аз се мазах със Скинорен (това е лекарствен препарат - мехлем), но ефект и примен няма. Като че ли зимата почти бяха изчезнали, аз имам по носа и около устните, но сега откакто ми се поопече лицето от слънцето, пак потъмняха.
Виж целия пост
# 6
  bouquet
Виж целия пост
# 7
Ползвам CLARINS ф-р 15 и за сега нямам петна.. пък ще видим.
Виж целия пост
# 8
През цялата бременност ползвах "Кокона и майка" - резултат:никакви петна!А бях толкова скептично настроена към тези български евтинийки,но действат.Аз лично трудно намерих серията,та се наложи да си ги поръчвам в една аптека.
Виж целия пост
# 9
А при мен "Кокона и майка" не действа.През зимата петната ми се изчистват, но напече ли слънцето няма спасение.Въпреки скъпите слънцезащитни кремове с високи фактори.
Виж целия пост
# 10
при една моя позната подейстава кремът на Орифлейм. Тя казва, че го използва през май - докогато и стигне и след това задължително и един път наесен. Нейният проблем беше много сериозен.
 Наистина е важно да има силна защита през лятото и ексфолиация!
Давам ви линк към една нейна статия, само не съм сигурна каква е цената на кремовете в момента.
http://www.vivaoriflame.com/index.php?option=com_content&tas … =94&Itemid=28
Виж целия пост
# 11
За тъмните петна през бременността,голяма вина има и соята (Lethicin, Phosphatidylcholine, Soy, Textured vegetable protein (TVP), която се съдържа в някои козметични продукти.
При първата бременност не го знаех и добре че не се появиха. Скоро говорих с дерматолог и разбрах за въздействието на соята. Ако петната не изчезнат до няколко месеца след бременността, има вероятност наличието на соя в козметиката, да продължава да влияе на кожата.
Най-добре посетете дерматолог.
Виж целия пост
# 12
Кейси, това е интересно. Не го знаех. Заради пустите петна отдавна имам намерение да посетя дерматолог и все отлагам, но наесен непременно ще го направя, защото не издържам вече...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия