14 - 18.05. - дни за тестове в 4-ти клас......

  • 802
  • 13
Какво ви е мнението за тестовете,които от утре започват в 4-ти клас?

Децата ви притесняват ли се за тях? Вие самите притеснявате ли се как ще се справят те?

14 - тест по Човекът и обществто

15 - тест по БЕЛ или математика

16 - това,което остава от 15

18 - тест по Човекът и природата
Виж целия пост
# 1
уф, голяма тъпня са тия тестове.Незнам кой повече се притеснява аз или дъщеря ми.
Дано всичко мине добре  Praynig.Обещала съм и' да я пусна на лагер,ако се справи добре.
Успехът и е добре ,ама незнам как ще минат изпитите.Все пак си мисля,че за децата е стрес.
Може и да звучи малко пресилено  newsm78.
А кога ще са готови резултатите,знае ли някой?
Виж целия пост
# 2
Аз лично не се притеснявам изобщо, а и детето не го шашкам.... Crossing Arms
Голяма глупост са наистина...
Нали няма да се взимат под внимание резултатите? Или има промяна някаква?
Единствено до натискам да решава задачи, защото ще кандидатства в ПМГ. За мен това е по-важно, а не тия измислени матури
 
Виж целия пост
# 3
Децата са много притеснени.Има родители,които умишлено няколко дни да си взели отпуска ,за да могат да бъдат в помощ.Успех на всички четвъртокласници през новата седмица!
Виж целия пост
# 4
ето какво намерих като информация:

"4 матури за малчуганите
Оценките от матурите няма да се вписват в свидетелствата на малчуганите. Ако детето обаче се е справило добре на тестовете, оценката му може да бъде записана в бележника вместо срочна по предмета.
Въпросите на изпитите ще са от затворен тип. Децата ще избират между три отговора, обясни образователният министър Даниел Вълчев.
На изпита по литература обаче четвъртокласниците ще пишат и диктовка, а на този по математика ще решават една задача. Всички изпити ще започнат в 10 ч и ще са по един учебен час.
Комисия във всяко училище ще оценява работите на учениците. В тях няма да са учителите, които са им преподавали. Част от работите на децата ще бъдат изпратени за проверка в образователното министерство, обясни още Вълчев.
Резултатите от националните изпити ще станат ясни до края на месеца.

Изпитите след 4-и клас

Предмет / Дата
Човекът и обществото - 14 май
Български език и литертура - 15 май
Математика - 16 май
Човекът и природата - 18 май
Резултати - 30-31 май"

standartnews.com

 
Виж целия пост
# 5
За притеснение не мога да говоря-нито от моя страна,нито от страна на ученика ми. Отличник ми е и не се съмнявам,че ще се представи добре. Пък и като се има предвид,че няма да се взема предвид за срочните и годишни оценки...
Казах му,че това е повече за оценяване на труда на класната му и ако се изложи,злепоставя нея... А целия клас много си я обичат,така че...
Виж целия пост
# 6
И аз да пожелая успех на всички и спокойствие на родителите!
Утре ако успея да разбера нещо ще се включа пак.
Виж целия пост
# 7
Започна се!
Да пожелаем успех на всички малчугани както на тези първи изпити, така и на всички предтоящи им  оттук нататък!
Виж целия пост
# 8
Моята дъщеря изобщо не се притеснява, а и съучениците и. Госпожата им се тревожи повече.
Такива тестове решават цяла година вече- какво има притеснително. Хубаво е да свикват да се явяват по тестове - това ги чака от сега нататък
Виж целия пост
# 9
 Praynig Praynig Praynigда се справят децата в момента......
Виж целия пост
# 10
току-що звънна дърщеря ми и каза, че теста е бил супер лесен
Виж целия пост
# 11
току-що звънна дъщеря ми и каза, че теста е бил супер лесен

А моето магаре си е забравило телефона в къщи......Отзивите ще ги чакам на обяд.
Виж целия пост
# 12
нали има вече такава тема...
Мамо Цоцоланке, гледай бре  Flutter
Виж целия пост
# 13
Дъщеря ми се върна преди малко от училище.Каза ,че теста бил лесен  newsm44
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия