bebe na basein?

  • 1 433
  • 21
6te hodim na po4ivka vav Velin grad i neznam dali moga da vlizam s bebka v baseina na hotela?Vie kakvo mislite?
Виж целия пост
# 1
6te hodim na po4ivka vav Velin grad i neznam dali moga da vlizam s bebka v baseina na hotela?Vie kakvo mislite?
колко сте големи?
Виж целия пост
# 2
Недей да влизаш с бебето. Работя на Зл.Пясъци, знам за какво става въпрос в басейните. Предполагам че този във Велинград е с минерална лековита вода, но въпреки това поддръжката на басейн изисква изливането на огромно количество химикали в него.Не го препоръчвам на възрастни, а да не говорим за деца или бебета.
Виж целия пост
# 3
и аз те съветвам да не я вкарваш в басейна.
От подписа ти разбирам , че е на 3 мес.... Представяш ли си хлора, и всички останали химикали, които сипват вътре как биха повлияли на кожата на 3- месечно бебе?  Shocked
Виж целия пост
# 4
Категорично против за такова малко бебе Naughty
Виж целия пост
# 5
ние пък ходим на басейн  Peace
Виж целия пост
# 6
Ами аз съм гнуслива и не се ходя на басейн. Вътре е един голям нужник. Пълно с хлор, за да не жабясва и хич не бих пуснала малкото си бебе в такава вода.
Виж целия пост
# 7
Категорично НЕ!
Виж целия пост
# 8
Аз от собствен опит не мога да кажа,но имам едни приятели англичани,които още на 4м. заведоха за първи път дъщеря си на басейн.Не мисля,че е лошо даже сигурно ще му е забавно на детето.
Виж целия пост
# 9
На такъв общестев басейн - не ми се вижда добра идеята  Rolling Eyes
Аз ще водя малката на плуване след 1-2 седмици, но то е специално, сами и единствено за бебета в миниатюрен басейн  Peace
Виж целия пост
# 10
Няма нищо лошо  в това да се заведе на плуване, стига басейна  да  е чист и поддържан и водата топла.
И ние чакаме да ни минат вторите ваксини и отиваме на басейнче......мама вече и специални памперси е купила Mr. Green че иначе ще порозовее водата ако пишнем  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Вили
Виж целия пост
# 11
Няма нищо лошо  в това да се заведе на плуване, стига басейна  да  е чист и поддържан и водата топла.
Peace Peace Peace
Виж целия пост
# 12
В Холандия си има дори и специални плуени занимания с бебета... и досега само усмихнати бебета съм видяла  Peace
Виж целия пост
# 13
smile3501
Виж целия пост
# 14
Категорично против за такова малко бебе Naughty
и аз  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия