Обрив

  • 939
  • 10
Ами от около една седмица малката има обрив на едната си ръка около китката .Само там е обрива по ширината на цялата ръчичка а дължината около 2 см . Мажа я от 4 дена с алергозан но не отминава .От днес и давам Фенистил капки .
Въпросът ми е ако е хранителна алергия няма ли да се разпространява обрива ? Или какво друго може да е според вас ?
Почивните дни го нямаше личният и лекар  - но ще го посетим тези дни .
Виж целия пост
# 1
Аз имам алергия от някои храни,обрива не ми е по цялото тяло,така че не е изключено.Отидете на кожен той най-точно ще ви каже Peace
Виж целия пост
# 2
Дъщеричката на една приятелка получава обрив по ръчичката от яйца и шоколад,така че  е възможно да е хранителна алергия,но най-добре на кожен лекар.       
Виж целия пост
# 3
Дъщеричката на една приятелка получава обрив по ръчичката от яйца и шоколад,така че  е възможно да е хранителна алергия,но най-добре на кожен лекар.       
ThinkingАко е хранително е по-скоро от яйца според мене. Страшно много ми напомня това на мой обрив от ученическите ми години. Малкия се беше изринал от прекалена консумация на шоколад, но под формата на петна по тялото, не само по ръцете.
Освен Фенистил капки има и Фенистил крем. Може да ги съчетаеш. Но най добре е консултация с кожен лекар. Успех  Hug
Виж целия пост
# 4
Благодаря за отговорите .Утре ще я водя на лекар да видим той какво ще каже .А при хранителна алергия според мен би трябвало да се обрине по цялото тяло а това е само на едната ръка newsm78.
Виж целия пост
# 5
На Тошко началния обрив от варицела започна от ръчичката.
Виж целия пост
# 6
Благодаря за отговорите .Утре ще я водя на лекар да видим той какво ще каже .А при хранителна алергия според мен би трябвало да се обрине по цялото тяло а това е само на едната ръка newsm78.
Не е така,писах ти по-нагоре.Аз получавам на малка площ,например на единия крак точно на коляното имам в момента.Останалата част от тялото ми е чисто
Виж целия пост
# 7
На Тошко началния обрив от варицела започна от ръчичката.
Shocked аааааааа стоп  Rolling Eyes. Той е почти от една седмица Thinking
Виж целия пост
# 8
Заведи го на кожен и мойта дъщеря има на дланите казаха че е екзема от потенето се получава Изписаха и дипрогента и ериус
Виж целия пост
# 9
На Тошко началния обрив от варицела започна от ръчичката.
Shocked аааааааа стоп  Rolling Eyes. Той е почти от една седмица Thinking
А ааа дано да не е това дето съм го писала Peace

Заведе ли детето на лекар...да го прегледат?
Виж целия пост
# 10
На Тошко началния обрив от варицела започна от ръчичката.
Shocked аааааааа стоп  Rolling Eyes. Той е почти от една седмица Thinking
А ааа дано да не е това дето съм го писала Peace

Заведе ли детето на лекар...да го прегледат?

Да заведох я изписаха и Дипрозон за мазане .Обаче в упътването пише че не се препоръчва под 12 години ooooh!.Мажа със страх Tired Confused Cry
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия